Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg fel kell kérni koszorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fel kell kérni koszorúslánynak a vőlegény lánytestvérét?

Figyelt kérdés
Most olvastam az egyik kérdésnél egy hozzászólást, hogy a menyasszony akármilyen viszonyban van a párja testvérével, illik felkérni koszorúslánynak. Igaz ez?
2011. júl. 29. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Felénk szokás felkérni, de függ a viszonytól is.
2011. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére nincs tesrvére a páromnak, de ha az exemhez mentem volna hozzá, biztos nem lett volna koszorúslány az idióta szarkeverő hugicája.

Szerintem nem muszaj.

2011. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mert nem csak a menyasszony esküvője, hanem a VŐLEGÉNYÉ is. És az ő testvére is ugyanolyan rokon, mint a menyasszony testvére...
2011. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is az a baj, hogy folyamatosan próbál szétszedni minket, meg a barátnőit rátukmálni páromra,és nem fogta fel, hogy együtt maradunk... Így meg nem akarok jópofizni neki.
2011. júl. 29. 12:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Az én fiú testvérem sem lesz felkérve semmire...
2011. júl. 29. 12:40
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell, ez hülyeség.


Hogy illik-e, szerintem még az sem. Ha nem vagytok jó viszonyban, ő sem várhatja el, hogy bármire is felkérjétek. Azt, hogy már hogy rendezed le ezt a leendő férjeddel, más dolog. Ha ő ragaszkodik hozzá, érdemes újra átgondolni. A családi békét nem érdemes ilyesmi miatt felborítani.

Ha viszont a párodat nem érdekli a dolog, vagy fontosabb neki a te lelkivilágod, akkor nem kell felkérni a sógornőt koszorúslánynak.


Ha mégis úgy döntenél, hogy felkéred, akkor vigasztaljon az, hogy legalább nem keresztmamának, vagy nem tudom minek kéritek fel őt, hanem CSUPÁN egyszerű koszorúslánynak, ami nem oszt, nem szoroz túl sokat semmiben.


Ha felkéred, az is lehet, hogy javul a kapcsolatotok. Azért ez sem utolsó szempont.


Én mérlegelném a család/vőlegény akaratát, és a csaj természetét, vajon működne-e vele talán a későbbiekben egy normális kapcsolat.

2011. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem lehet, hogy az exem új barátnője vagy? :):) Az a kis ribi is állandóan ezt csinálta. Állandóan próbálta volna összehozni az exemet az idióta kis barátnőivel. Épp hogy 16-17 évesek voltak, mikor mi 23-24. Jaj, az istenmentsen meg az ilyentől. Én biztos nem kérném fel a helyedben.
2011. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Én írtam ezt a választ a kérdéshez:


Szerintem valóban illik. Felénk divat, hogy a vőlegénynek is van saját koszorúslánya. Aki általában a húga (már ha van neki). A vőlegényt a koszorúslánya kíséri a templomba és a házasságkötő terembe.


Engem nagyon zavar, amikor a menyasszony feltesz itt egy kérdést és a válaszolók zöme, azt írja, hogy ne foglalkozz semmivel és senkivel, mert ez e TE napod. A francokat!!!! Ez a TI napotok. Nem akarom, hogy az esküvőm az ÉN napom legyen, a MI napunknak kell, hogy legyen. A párom és a családja biztosan büszke lenne a koszorúslány hugicára is. Hiszen nekik ő is nagyon szép lesz.


Hát ezért írtam, hogy véleményem szerint illik megkérni, akármilyen viszonyban vagyunk.

2011. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt a vőlegényed döntse el. inkább az ő viszonyuk legyen a meghatározó, ne a tietek. ha ő nem akarja akkor ne. de joga van hozzá.
2011. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmi olyan szabály nincs, hogy kit KELL felkérni akármire is, legfeljebb hagyomány. De semmi sem kötelező, ha nem akarod.
2011. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!