Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre fehéret nem illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre fehéret nem illik felvenni. De ha nekem a fehér cipőm illik a ruhámhoz?

Figyelt kérdés
Van fekete cipőm is de hiába magassarkú sportos hatása van, és nem illik a narancssárgás pirosas ruhámhoz. Nagyon bunkó lennék ha fehér cipőbe mennék? Nekem nem olyan közeli rokon,de nagyon jó a kapcsolatunk velük. :) 15/L

2013. aug. 30. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fehér ruhát nem illik felvenni, a fehér cipő mehet nyugodtan.:)
2013. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

fehér cipőt viselhetsz nyugodtan, ha az illik a ruhához, fehér kistáskával is.

Csak a ruhára vonatkozik ez a szabály.

2013. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó,hogy nem lehet rajtad fehér:) hanem tiszta fehérben nem illik, és tiszta feketében nem illik...:D

(de van olyan család, ahol ezt sem veszik szigorúan..)


Nyugodtan vedd fel!

2013. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan vedd a fehér cipőt
2013. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy semmilyen fehér színű dolgot nem lehet felvenni, így nyugodtan vedd fel a fehér cipőt! Jó mulatást!
2013. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
totál fehérben nem illik menni, csak a cipőre ez nem vonatkozik, vedd csak fel nyugodtan
2013. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ó ennek nagyon örülök! Köszönöm szépen.:) és ha anyukám fehér pólót szürke nadrággal? :/
2013. aug. 30. 12:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőre fehér pólót? Hát, nem tudom... nincs valami szép ruhája, amit helyette felvehetne?
2013. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima egyszínű az a póló vagy mintás? Ha mintás és egy elegánsabb póló akkor okés, ha sima fehér és nincs más persze elmehet benne, de szerinteme gy más színű lehet jobb lenne.


Tavaly volt az esküvőm, többen voltak fehérben. Nincs egy szép blézere anyudnak? Mert ahhoz pl. már szép lehet a fehér póló

2013. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) majd keres valamit, meg nekem is van nagyon szép, a mangoba vettem..nem volt olcsó. Ha más nem,azt odaadom neki. Csak kíváncs voltam,hogy az túlzás-e :) köszönöm!
2013. aug. 30. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!