Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Papot illik meghívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Papot illik meghívni a vacsorára?

Figyelt kérdés
Nem leszünk sokan kb:25-en,ismerjük a Papot illik meghívni?
2013. szept. 18. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Sose voltam olyan esküvőn ahol ott volt. Ha nem barát vagy rokon akkor nem. Nekem eszembe nem jutna meghívni :)
2013. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk ott volt, de csak azért, mert a testvérem. Egyébként nem szokás.
2013. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Felénk szokás, meg várja is. És sokkal szebb lesz az esküvői szertartás, ha meghívod. Amúgy a mi papunk fiatal, rugalmas és jó fej, csak feldobja a hangulatot, táncolni is szeret. :)
2013. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk ott volt az egész családjával és felénk szokás meghívni. (Pest megye, Vác)
2013. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Felénk egyáltalán nem szokás, még nem is hallottam ilyenről, pedig elég sok esküvői vacsorán részt vettem már.
2013. szept. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nálunk ha egyházi esküvő van mindenki meghívja a papot (akár kicsi akár nagy esküvő), és a sütiből is szoktak később vinni neki. :)
2013. szept. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Jelentem, hogy az Alföldön ilyet még hírből se hallottam, pedig nem egy lagziban voltam már. Kérdezd meg a szüleidet, hogy ez felétek hogy szokás, mert ezek szerint lehet, hogy illik.
2013. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked/nektek kéne tudni. Ha nálatok szokás, akkor hívjátok meg. Ha nem, akkor ne. Felénk nem az. Ha azért kérdezed, mert sose hallottál még róla, csak itt olvastad, hogy valaki valamikor valahol meghívta, akkor ne hívd meg, ha tartanátok a szokást, vagy egyáltalán felétek szokás lenne, akkor hallanod kellett volna már róla.
2013. szept. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol szokás, van ahol nem! Ezt nektek kell tudni, de ha szokás akkor sem muszáj meghívni. Persze ha a Pap jó barát, rokon akkor természetes, hogy igen, de amúgy nem.

Nálunk sem szokás!

2013. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Én fölöslegesnek tartom, ha nem ismered őket közvetlenül. A miénkben ott volt a családjával, mert Anyósomék ragaszkodtak hozzájuk. Én nem akartam, de végül engedtem. Mivel a férjem nővére pap, és ő adott össze minket, ezért "hálából" - amiért engedte, hogy ő adjon össze minket abban a templomban, ahol ő szolgál - kellett meghívni. De hogy őszinte legyek, nem sok vizet zavartak. Elmondott egy asztali áldást vacsinál. Nem bántam meg, hogy ott voltak, de ha nem lettek volna ott, az sem tűnt volna fel.
2013. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!