Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ötlet télen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet télen lagzit tartani?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 08:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

6-os vagyok. Nagy általánosságban nem 20-40-60 km-ről kell eljönnie a legtöbb rokonnak, hanem 200-tól felfelé. A legtávolabbi családtagok, akik még országon belül laknak és akiket meghívunk, 420 km-ről jönnek. Van olyan is, aki külföldről fog hazarepülni. Nem örülnék neki ha a vendégsereg nagy százaléka azért nem indulna el, mert előző nap hatalmas hó esett, vagy mert lefagyott az út, ugyanakkor pedig ilyen esetben ha el is indulna mindenki, halálra aggódnám magam, hogy épségben oda is érjenek.


Nekem van két koktélruhám, ami esküvőre is tökéletes, viszont egyikhez sincs megfelelő felső részem, ami alkalmas lenne télre. Fázós vagyok és mivel pánt nélküliek, így mindenképpen vennem kéne hozzá valamit, ami legalább a hátamat takarja. Az egy dolog, hogy én megtehetem jelenleg, hogy vegyek, de megértem azt is, ha valaki nem feltétlenül tudja bevállalni ezt a plusz költséget amellett, hogy van olyan kedves és eljön ilyen messziről.

2013. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Hozzáteszem, szerintem nem ugyanaz, amikor valaki azért nem indul el az esküvőre ilyen távolról, mert nem akar és más az, amikor az útviszonyok miatt nem mer.

De persze ezt is le lehet pontozni, a véleményem nem fog változni arról, hogy a mi esetünkben ez nem lenne szerencsés megoldás. :)

2013. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
Kedves utolsó! Mindenkit lepontoztak, ha akar esküvőt télen, ha nem :-)
2013. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem szépen meg lehet csinálni, hangulatosan. Persze az időjárást nem lehet kiszámítani, mindig az jut eszembe, mikor egy gyönyörűen megszervezett nyári esküvőt elmosott az eső: pont akkor eredt el, mikor jöttek ki anyakönyvvezetőtől. Méghozzá nem is akárhogy, még a hintókat is szétáztatta pillanatok alatt, meg szegény menyasszonyt is, hiába tartották fölé az esernyőket. Szóval kellemetlen időjárás bármikor lehet.

Szerintem az őszi és téli esküvőkből nagyon különleges hangulatot lehet kihozni, szervezés kérdése.

2013. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekek! Látom mindenki szépen le lett pontozva választól függetlenül. :( Fogjunk össze, én most mindenkit felpontozok, akár akar téli esküvőt, akár nem. Szerintem mindenki tök normálisan válaszolt.
2013. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk Dec.21-én lesz az esküvőnk! :)
2013. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Az első dolog, ami eszembe jut, az az, hogy ha templomi, akkor... hát nem minden templomban fűtenek, és mondjuk egy nagyon idős vagy beteges vendég könnyen összeszedhet vmi légúti fertőzést vagy megfázhat, tüdőgyulladást kaphat. Arra is érdemes figyelni, hogy jegesek-e az utak. Ruhát (szépet) nehezebb találni, amiben a menyasszony nem fagy meg, a virág drágább.


Ha ezeket végiggondolva semmi akadálya, és vkinek a téli esküvő a legnagyobb vágya, akkor hajrá! Gyönyörű lehet egy téli meseország-stílusú esküvő.

2013. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!