Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ötlet télen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet télen lagzit tartani?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen.:) Drágább a virág, de más ellenérv nem jut eszembe.:)
2013. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem igen, ha mérvadó az ár akkor a legolcsóbb minden.

Mi is gondoltunk rá, hogy jövő télen lesz, de nem akarunk addig várni, így marad az augusztus. :)

2013. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem abból nagyon szép és különleges dolgokat lehet kihozni. Gondolok itt a dekorációra, nyilván kicsit másabb ruha kell, szerintem a téli esküvő megköveteli az eleganciát, anélkül, hogy puccos volna. Persze, biztos van egy csomó ellenérv is, amiket amúgy meg is értek.

Mellette szóló érvnek pedig:

[link]

2013. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is nagyon jó, gyönyörű.


Az ellenérveknek elébe vágva, egy dologra figyelni kell: ne legyen az, hogy polgári, onnét átmászni a templomira a hidegben, aztán étterem. Legyen kényelmesen, egy helyiségben, hogy az idősebb vagy beteges vendégeknek se legyen gondja. A polgárit lehet kihelyezetten kérni pl. az étterembe, kastélyba, mindegy hova így a vendégeknek nem kellene gyalogolniuk-több helyre utazniuk. Mert általában az embereknek az szokott a bajuk lenni a téli lagzikkal, hogy hideg van, és 3 percet kint kell lenni, aztán derogál kabátot venni.


Ötletek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Imádnék egy mézeskalács illatú esküvőt. Ha meg még hó is lenne, nagyon jó lenne. Hajrá, sok boldogságot.

Ui.: Nagyon jók a linkek.

2013. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem érdekes lehet, elmennék egy ilyen esküvőre, lagzira, viszont a sajátomat nem tartanám tél közepén. A magyarázata egyszerű. A párom az ország egyik végéből jött, én a másikból és egy harmadik helyen lakunk. Mindkettőnknek össze vissza élnek rokonai országszerte, tehát bármelyikünk városában is tartjuk az esküvőt, a vendégsereg háromnegyede tuti messziről jön.

Nem akarom megadni az esélyét annak, hogy pont az esküvőnk hétvégéjére legyen olyan jó kis vihar mint idén márciusban volt. A hó ugyan szép lenne, de a vendégek nem biztos, hogy megérkeznek majd. Ez az egyedüli kifogásom, illetve hogy ruhában mindenkinek igazodnia kellene.

Nem tudom másnál hogy működik, de nálunk a családban szinte bárki elő ás a szekrényből egy-egy nyári koktél ruhát, ellenben télre nem biztos hogy van alkalmi ruhája mindenkinek (nekem sincs). A mi esetünkben abszolút nem lenne szerencsés választás a téli esküvő. Nem akarom, hogy valaki ne merjen elindulni, vagy szimplán csak ne jöjjön el, mert az útiköltség, új ruha, szállás és akkor még "üres kézzel sem jöhetnek"...

Az ilyeneket érdekes mérlegelni, bár szerintem nagyon szép lehet egy téli esküvő.

2013. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk idén március végén volt, de a képekről meg nem mondaná senki, hogy nem december van :D Nem volt semmi gond, mindent megoldottunk, csak jól kell szervezni :) Pl. Mi templomit nem tartottunk (egyébként 2 perc séta a város temploma a helyszínünktől), a polgári szertartás helyszíne pedig egy művészeti központ volt, amitől egy kis park választotta el az éttermet, szóval egy perc séta sem volt az egész. Ez nagyon fontos, hogy vagy legyen egy helyszínen minden, vagy közel, hogy ne kelljen sokat gyalogolni a hidegben! A vendégek jól megoldották, mindenki a szép ruha alá harisnyát vett fel, rá a télikabátot, mi pedig biztosítottunk a szertartásnál ruhatárat, az étteremben kellő számú fogast. Nekem volt kicsit cikisebb, de én is a ruha alá vastag fehér harisnyát vettem, az anyósom pedig kötött egy stólát (amit egy nappal a szertartás előtt kibélelt, amikor lekúszott a hőmérséklet tartósan 0 fokra :D Itt van róla egy kép: [link] Egyébként majdnem minden szolgáltató ad ilyenkor kedvezményt (pl. fotós, étterem), szóval anyagilag még akkor is sokkal jobban jöttök ki, ha a virág egy kicsit drágább (nekem fehér írisz, krém rózsa csokrom volt, szerencsére már hazai üvegházas, és nem volt drága egyáltalán). Összevetve én jobban szeretem a nem nyári esküvőket, a hideget sokkal jobban viselem, mint nyáron a kánikulát, ami ellen le sem lehet vetkőzni :)
2013. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
6-os, nekünk Pest megyei kisvárosban volt az esküvőnk, rokonok jöttek Gödöllőtől kezdve, Pesten át, Dunaújvárostól Szegedig és Ausztriáig (sőt, Németországban élő barátaink csak miattunk jöttek haza), szóval a tapasztalatunk azt mutatja, hogy aki jönni akar, téli körülmények között is megoldja :)
2013. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

@ Nem akarom, hogy valaki ne merjen elindulni, vagy szimplán csak ne jöjjön el, mert az útiköltség, új ruha, szállás és akkor még "üres kézzel sem jöhetnek"... @


Ne mondd már, hogy nem tud egy kardigánt vagy blézert felvenni a ruhájára, ha annyira nincs pénze újat venni :) Vagy akkor megjelenik öltönynadrágban/szoknyában egy csinos hosszúujjú felsővel, az is megoldható. Értelmes ember ilyenből nem csinál problémát. Bár számomra érdekes, hogy valakinek nyárra egész koktélruha-gyűjteménye van, de télre egy nyavalyás darab nincs:)


Aki meg a tél miatt élből nem jön el vagy nemet mond, az olyan is. Annak nem kell jönnie.

2013. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
hát én biztos nem tartanám. Egyrészt szép belegondolni,hogy milyen szép ha esik a hó, de ha latyak van, megfagynak az utak esetleg hóvihar van (mint pl ami tavasszal volt) azért elég szerencsétlen lenne. Plusz akkor feltétlen kell egy olyan hely ahol lerakhatnák a cuccukat, bakancsokat, kabátokat.
2013. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!