Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom búcsúztatója náluk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom búcsúztatója náluk vagyis a szülei házában lesz. Azt nem tudjuk eldönteni, hogy az enyém hol legyen. A szüleim házánál vagy ott ahol a lagzi lesz? Szerintetek, hogy lenne jobb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Attól függ.


Szüleidet zavarná e ha ott vagytok? Van e olyan körülmény, hogy ott tartsátok meg?

Biztos vagy e abba, hogy ennek kiakarod e tenni a szüleid? Vagy mennyire bírnák ezt lelkileg végig a szüleid? /ha idősebbek nehezebben viselnék, hogy hangosabbak vagytok vagy, hogy isztok stb/

2013. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%
Első, te miről beszélsz?
2013. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2, a kérdező miről beszél? :)

A búcsúztató magyarul a temetés előtti/helyetti szertartást jelenti, "X.Y. hamvasztás előtti búcsúztatója..." pl.

Persze, ha végigolvasod a kérdést kiderül, hogy itt az esküvő előtti "kikérésről" beszél a Kérdező...

2013. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
... ja az #1, meg a legénybúcsúról-leánybúcsúról beszél... nehéz az élet, ha a Kérdező nem pontosan fogalmaz:)))
2013. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok


Szerintem teljesen érthető meg egyértelmű a kérdés. Benne van a kérdésbe, hogy miről van szó meg miről írtam le a véleményem. Szóval nem nagyon tudom mit értetlenkedsz 2.-es.

2013. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1. Nekem sem úgy tűnik mint aki értette.
2013. szept. 21. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor most mi lesz?


mi nálunk kezdünk (otthon a kettőnk közös háztartásában), majd a lányokkal továbbmegyünk egy beülős helyre, asztalt foglaltak a lányok...



A vőlegényék pedig a vőlegény tanujánál kezdenek, majd onnan mennek tovább

2013. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy az esküvő napján hol legyen a búcsúztatóm. Legény és lánybúcsú nem lesz mivel nekem nincsenek barátnőim és a párom is volt már egyszer nős.
2013. szept. 21. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah az mindig úgy van, hogy a lányos háztól kikérik a menyasszonyt a vőfély pedig mind a vőlegényt, mind a lányt elbúcsúztatja.
2013. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!