Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Májusban lesz az esküvőnk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusban lesz az esküvőnk, úgy gondoltam, hogy lagzi előtt egy hétig és lagzi után egy hétig lennék szabin. Szerintetek elég lesz ennyi idő készülni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam szabin,nekem elég volt.
2013. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad múlik :)

Én egyetlen egy(!) szabadnapot kaptam előtte, hát volt idegeskedés, de meg lehetett oldani úgy is.

2013. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugynigy volt nálam is.. De pár nap mulva mehettunk dolgozni, arra figyelj, hogy az nem jó!
2013. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én két napig voltam előtte szabadságon, bőségesen elég volt
2013. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csütörtök dél-1 óra tájban végeztem, szombaton volt az esküvő, vasárnap délután 2-re mentem dolgozni.

Elég volt, bár a takarítás végét a férjem meg a sógorom fejezte be.

2015. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!