Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom az esküvőnkre meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az esküvőnkre meg akarja hívni a volt sógornőjét és a családját. Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha baráti kapcsolatban vannak, akkor teljesen normális.
2013. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a volt nejét vagy volt barátnőjét akarja meghívni tehát nem hiszem hogy nekem ez gondot jelentene. Téged vesz el feleségül, tehát nem hiszem, hogy bármiért aggódnod kéne. :)
2013. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De miért hívja meg a volt felesége nővérét? Ennyi erővel akár a volt asszonyt is meghívhatná.
2013. szept. 22. 20:51
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

a sógornője a testvére felesége. Mi ezzel a probléma? Az én szüleim is meg lesznek hívva párom öccsének az esküvőjére, és az én öcsémére is meg lesznek apósék.

Nem értem a problémát.

2013. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
mondjuk ezt nem ártott volna leírni, hogy nem a tesó feleségéről, hanem az EX testvéréről van szó..
2013. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 degesz ***** válasza:
100%

Lépj túl rajta, ha szeretné meghívni, mert neki fontos, természetes, hogy meghívhatja, elvégre az ő esküvője.

Hogy esne? Ha boldognak látom, mert ott vannak akiket szeret,jól esne. Sok boldogságot!

2013. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a mi esküvőnkön a férjem exe (méghozzá az első barátnője, aki 12 évvel idősebb nála, és gimisként jött még vele össze) is ott volt, mert egy osztályon dolgoznak, és a többi munkatárssal együtt eljött a polgárira... Vicces képek születtek, amikor gratulált :D Nem szabad ilyenen fennakadni, mert téged szeret, téged vesz el, és ez a lényeg :)
2013. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Náunk szó volt róla, hogy az exeket is meghívjuk.

Nem haagban váltunk el, hanem barátként.

Járnak hozzánk, nincs féltékenykedés, végül egészen más okokból nem lesznek jelen.


Szerintem semmi nincs benne, ha jóban maradtak. Ez olyan, mintha egy szimpla baráti családot hívna (az csak plusz, hogy az exhez közük van)

2013. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyanról is tudok, hogy az ex-feleség lett a második asszonnyal közös gyermek keresztmamája. A lakását is a nevére íratta, persze megtartotta a haszonélvezeti jogot de előre biztosította ezzel a gyerek lakását.
2013. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőmön ott volt az első szerelmem a feleségével.

Mi is ott voltunk a férjemmel az ő lakodalmukon.

Előtte is közös társaságba jártunk.


Sem a fiú felesége, sem a férjem nem voltak féltékenyek, mert igaz barátsággá szelídült a mi kapcsolatunk, és mind a négyen keresztbe-kasul jó cimborák lettünk. :)


Az élet tele van ilyen szabálytalan érdekességekkel. :)

2013. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!