Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mit csináljak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, ha apám olyat akar hívni a MI esküvőnkre, akit mi nem akarunk látni?

Figyelt kérdés
Apám előző házasságából született egyik fiának (aki nem lesz ott, mert külföldön él, ráadásul kb. közveszélyes és mindenki kerüli) a volt feleségét és annak a két iskolás gyerekét akarja mindenáron elhívni, pedig előbbi még régen lopott tőlem és nagyon kétszínűen, gonoszul viselkedett. Eddig apám is őt hibáztatta a válásért, szóval most nem is értem. A gyerekekre meg mindenki panaszkodott, hogy úgy lettek nevelve, hogy amit csak tudnak, pusztítsanak, nagyon neveletlenek. Szóval egyikkel se volt semmilyen kapcsolatunk, csak nekem még jó pár éve, de az elég kellemetlen volt, így nem akarom ott látni. Ezen az egy napon nem kéne inkább csak azokkal lenni, akik szeretnek minket és viszont?? Eléggé ideges vagyok, mert mindig mi voltunk a kevésbé fontosak..:S:(( Velünk bmit meg lehet csinálni, mindig más az első -jelen esetben hogy vkik, akik nem is bírnak minket, ingyen ehessenek egy jót..:S
2012. szept. 3. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha házasodni készülsz, pont itt az ideje, hogy felnőttként viselkedj. Kezdd azzal, hogy eldöntöd, ki lehet ott az esküvődön és ki nem. Apuka hisztizzen csak, te meg közlöd vele mi, hogy lesz. Pont.
2012. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A ti esküvőtök. Mi a gond? Apád készíti a vendéglistát?
2012. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alapon hív az apa bárkit meg? Semmi köze hozzá a házasulandók döntik el!
2012. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1.: Ja ja, ezt most nagyon jól lehet gyakorolni. Szolgáltatókkal már sikeresen megtanultam, hogy kell sarkunkra állni, ha a szemünket is ki akarják lopni. Csakhogy apám nem teljesen beszámítható (sajnos), ezt most nem részletezném, de eléggé féltünk tőle, ameddig otthon laktam, szóval ha észérveket hozok fel, az még eddig kevés volt. De talán van olyan "csodamondat", amire még nem gondoltam..? 2.: Épp ez az, hogy semmit nem intéz ő, ezt most találta ki, hogy őket is elhívja. Alapvetően biztos nem akarnak ott lenni, csak mivel elég parancsoló, azt tudom elképzelni, hogy a kedvéért elmennének. Még jó, hogy beszámíthatatlan baltás sorozatgyilkos ismerőse nincs, mert simán elhívná azt is.:S Ez se sokkal jobb, mert nagyon gonosz az a nő és én nem akarom, hogy a hátam mögött kavarjon valamit, mint régen.. Legalább ezen a napon ne már..
2012. szept. 3. 22:21
 5/15 A kérdező kommentje:

3.: Én is erre próbálok rájönni..:S Még HA ő fizetne mindent, akkor se lenne joga olyanokat hívni, akikkel csak negatív élményünk van, nem? Amúgy mi 50-60 fős lagzit akartunk, a szüleim pakolták hozzá az ő barátaikat, 1-2 munkatársukat (kb. 30 főt), de azt még lenyeltem, mert legalább nem utálattal néznek ránk, hanem tényleg örülnek nekünk.

Egyébként én egyedül akartam bevonulni a templomba (mivel még 1-2 évvel ezelőttig is gyomorgörcsöm lett apámnak már a hangjától is), de csak, hogy örömet szerezzek neki, belementem abba, amit a vőfély mondott, hogy ő kísérjen be. Ennél többet asszem hülye lennék engedni, kicsit már így is azt érzem..:S

2012. szept. 3. 22:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csodamondatként talán kérdezd meg tőle: akar-e veletek kapcsolatban maradni az esküvő után? Ha igen, akkor vegye észre, hogy felnőttél, saját életed van, saját akarattal. Majd az ő szülinapi bulijára azt hív vendégségbe akit akar. Ha most nem állítjátok le, nem lesz rá többet alkalom.
2012. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért elgondolkodnék az apád jelenlétén is.
2012. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

én azt hiszem, ha tényleg beteg az apukád nem érdemes vele ezen összeveszni, úgysem lehet meggyőzni...

én bekamuznám neki hogy elküldtem a meghívót, aztán közben nem küldeném el.

így megnyugszik és te is

ha felhívja őket és kiderül hogy nincs meghívó ráfogod a postára, hogy biztosan elkeveredett és küldesz másikat... aztán nem küldesz. ennyi :D

2012. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés komoly???

Az Apukád fiának (féltesód) az exét akarja elhívni? (Bocs az illetlenségért, de a gyermekek az unokái?) Igazából számomra az sem sokat nyomna a latba, ha azok lennének, és egy barom vagy (már elnézést) ha nem mersz kiállni az igazadért, az akaratodért! Igen, ahogy írtad feljebb Te is, rá kell jönnie, hogy ez a nap nem róla szól, hanem Rólatok! Legalább ez az egy nap legyen olyan az Életedben/Életetekben amikor minden és kivétel nélkül MINDEN úgy van, ahogy nektek tetszik! Akármilyen is az Apád, ne engedd, ezt ne engedd!!! A levélben elküldött-oda nem ért meghívó szerintem gyerekes megoldás. Meg kell vele értetni, hogy NEM AKAROD!

Nagyon sok sikert és remélem Édesapád elfogadja a kívánságod! Sok boldogságot!

2012. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csodamondat? Tessék: "Ha meghívod őket, te sem jöhetsz!"

Ennyiből értenie kell.

2012. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!