Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Botrány lenne abból, ha párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botrány lenne abból, ha párom kisfiát meghívnánk az esküvőnkre?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a helyzetünk szüleim és keresztszüleim részéről is. Szüleim tőlem tudják,hogy a páromnak van egy kisfia, de nem vesznek róla tudomást,mert nem a páromtól hallják. Ő viszont nem fogja felhozni, ha a szüleimet nem is érdekli. Keresztszüleim szőrszálhasogató típusúak, nem is jelentettük be nekik, hogy a páromnak van egy gyereke,mert semmi közük nem lesz hozzá és tudom, hogy állnának a dologhoz, nem akarom, hogy a párom megbántsák. Viszont azt sem,hogy a kisfiút faggassák az esküvőn,mert amilyen érzékeny típus szegény elsírná magát (még csak 4 éves). Az esküvőn találkozna vele először az egész rokonságom és biztosra veszem, hogy ez lenne egész este a pletyka jobb esetben vagy a kisfiút faggatnák keresztszüleim ha már előtte nem volt rá "lehetőség"... Nem szeretném hogy bármelyiküket is bántsák a rokonaim érzelmileg... Ha nem hívjuk meg, párom rokonai vennék a szívükre... Valaki volt már hasonló helyzetben?
2012. nov. 20. 10:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én elhívnám és ráállítanék valakit a párom rokonságából, hogy megvédhesse a kisfiút a hasonló helyzetektől. Tényleg csak őgy hívnám el, ha valaki ott van vele egész este. Én mondjuk kötelességemnek is érezném kicsit, hogy a kisfiú védelmére keljek, ha egy rokonom kisfiáról van szó. Szóval szerintem találnátok olyan embert, akinek ez egyáltalán nem teher.
2012. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Hát fel nem merülne bennem, hogy a saját gyerekem (vagy a párom gyereke) ne legyen ott az esküvőmön. A rokonaid felnőtt emberek, értesd meg velük, ha gáz a viselkedésük.
2012. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem előtte tájékoztatnod kellene a rokonságot róla azzal, hogy nem szeretnéd, ha a kisgyerek valamiért is rosszul érezné magát az esküvőn ... az rossz ötlet, hogy ott szembesülnének a helyzettel
2012. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én meghivnám a kisfiút is,hisz milyen már hogy nincs ott az apja esküvőjén.

A saját rokonaimnak megmondanám hogy meg ne próbáljanak a kisfiúnak bármit mondani,párod anyukájának meg hogy a kisfiúra nézzen már amikor ti nem tudtok.

2012. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem való egy ilyen esküvő egy ekkora gyereknek. Gondolom az anyjával él. Talán nem ártana az ő véleményét megkérdezni a dologról. Az meg elég fura, ha a parod nem beszél a gyerekről es az esküvőn találkoznak vele először....
2012. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Együtt akarjátok leélni az életeteket de nem ismerik a rokonaid a párod fiát??? Hát ez durva.


Amit én tennék (tettem volna már korábban): megmondani hogy van egy gyereke a párodnak, ekkor vagy akkor át tudnánk menni/ gyertek át megismerni. Amint bunkóznak, megköszönitek a vendéglátást/látogatást.


A párod meg miért nem beszél a gyerekéről? Miért kéne a te szüleidnek kérdezgetni? Kedve Mária néni, a hétvégét a fiammal töltöttük 3asban itt meg ott, nagyon jól éreztük magunkat, biztos maguk is szeretni fogják.

Nektek kell nyitnotok, nem a rokonoknak.


Mindenképpen meghívnám a kisfiút, nem akarnám hogy úgy érezze hogy az apukája feleségül vesz engem és akkor ő már nem is fontos.


A kisfiú veletek él amúgy? Vagy milyen gyakran látjátok?

2012. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az is gáz azért, hogy a párod nem mutatja be. Nehéz lenne elvinni a szüleidhez és azt mondani, hogy had mutassam be a kisfiam?

Amúgy meg hívjátok meg, de legyen mellette valami értelmes felnőtt aki nem hagyja, hogy cseszegessék.

2012. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy meghívnám, hiszen az apja esküvőjéről van szó.

A rokonaidat regulázd meg, csak nem bántanak már egy 4 évest!?

2012. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2hetente láthatjuk, és a szülőknek azért nem jó szívvel mutatnám be, mert hülyén fogják fel a helyzetet. Véleményük szerint "az előző kapcsolatát ne hozza be az idézőjeles első közös napunkba" ami nekem nagyon fáj, hogy ezt mondják. Sok probléma van velük,eleve az esküvőbe se akarják, hogy "beleszóljunk" pedig nekik nem kellene. Ők akarnak mindent szervezni a megkérdezésünk nélkül, ezért rossz a helyzet alapból... De mindenképp megszeretnénk hívni és ez jó ötlet h a párom rokonságából valakit ráállítok a kisfiúra,hogy legyenek vele egész este.
2012. nov. 20. 11:08
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezzetek meg az anyjat
2012. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!