Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Körasztalos vagy "U" alakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körasztalos vagy "U" alakú elrendezés? Miért?

Figyelt kérdés
Próbáljunk elvonatkoztatni attól, hogy melyikre van hely!
2013. szept. 25. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pedig hely függő.:)

Nem mint hely mérte, hanem elrendezés.


Ha mindenki elfél az U alakban, vagy a fésűsben, akkor szerintem jobb, kevésbé vannak elszeparálva egymástól az emberek.

Ha körasztal, vagy különállő asztal van, akkor annyira nagy területen vannak emberek, hogy nem is látsz mindenkit....

Nekem bensőségesebbnek tűnik az U alak.

2013. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hely- és étteremfüggő. Mi annak idején szinte minden étteremben más-más elrendezést láttunk, és csak kevés mértékben lehet variálni, a te kedvedért nem fognak rendelni külön körasztalokat, ha ott nincsen. Attól is függ az elrendezés, hogy hány fő a vendégek száma, mekkora a zenekar...stb.
2013. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

U

Mert így senki sem lesz háttal senkinek, mindenki lát mindenkit. Szerintem.


Nálunk fésű volt...

2013. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az U alaknál is van, aki háttal van a másiknak. Akik belül ülnek. :)


Köszi az eddigi válaszokat, én az U vagy a fésű mellett vagyok egyelőre, mert ott tényleg nem csúszik szét egymástól a násznép, csak azt nem tudom, hogy elég szellős-e.

2013. szept. 25. 08:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk U asztalos volt és azért mert a körasztal nem tetszett, illetve nem akartuk, hogy valaki telejsen háttal legyen nekünk.
2013. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
70 főről van szó. :)
2013. szept. 25. 08:30
 7/13 anonim ***** válasza:

U asztal.


A körasztal elszeparáltabb, és nehéz szétosztani a népet az asztalokhoz, hogy ne legyenek csonka asztalok.

2013. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ellenérveket már leírták, az viszont a körasztal mellett szól, hogy általában sokkal kényelmesebb, könnyebb leülni-felállni, és eleve enni is, mivel szellősebben vannak a székek. Dekorálni is sokkal szebben lehet őket. Nekünk hosszú asztalos elrendezés volt, mivel a helyszín ezt adta, de tökéletes volt ez is. :)
2013. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Én körasztalra szavazok, az nekem jobban tetszett eddig esküvőkön.


Oka:


- nem szeretek 300 másik emberrel körülvéve enni, engem zavar, ha túl zsúfolt a légtér. A körasztal lehetőséget nyújt egy kis szeparációra, de mégis társaságban van az ember.

- az U alakú elrendezésnél igazából kevesebb lehetőség akad a társalgásra, mint a körasztalnál: itt valójában csak a 2 szomszéddal és a szembeszomszédokkal lehet társalogni, de már a szembeszomszédokkal is gyakran körülményes (magasabb asztaldekor, stb. akadályozza a szemkontaktust, túl hangosan kell a másikhoz szólni mivel mellettünk is beszélgetés megy - egymás túlkiabálásába fullad általában) . A kör alakúnál attól függően hogy hány fős, kényelmesen lehet beszélgetni minden asztaltaggal, anélkül, hogy túl hangosak lennénk, ráadásul egy asztalnál kialakulhat egy beszélgetés és nem kell túlkiabálni a másikat, hiszen mindenki problémamentesen részt tud benne venni, viszont a következő asztalnál már nem zavarunk.

- kényelmesebben el lehet férni. Az U asztalnál ritka, hogy van annyi hely, hogy az ember problémamentesen felkeljen és kisétáljon a wcre/cigarettázni/anyámkínja, általában vagy 10 embernek beljebb kell húzódnia/felállnia miatta. A kör alakú asztaloknál eleve van elég hely a közlekedésre, így senkit nem akadályozunk a szabad mozgásban és senkit nem zavarja a másik, ha felkel éppen és kisétál.

2013. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A körasztalok között mozogni is jobban lehet, és mivel eleve íves, így helyed is több van. Meg szebb is. De helytől függ tényleg. Nekünk 65 főre körasztalos volt, ez aránylag betöltötte a teret, elég hely volt közlekedni, elég nagy tánc tér is maradt. U alakban sok lett volna az üres tér, hülyén nézett volna ki.
2013. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!