Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire jött ki az ital/fő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jött ki az ital/fő? (Akik étteremben tartottátok)

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy megéri-e egy 5 ezer forintos korlátlan italfogyasztást bevállalni, vagy sem.
2013. szept. 29. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szeritnem nem, sokan kocsival jönnek vagy csak simán nem isznak alkoholt esetleg nem annyit.
2013. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Nekünk is lehetett volna korlátlan italfogyasztást választani, de inkább mi vittük a rövid italokat. És azért mi olcsóbban szereztük be, mint, ahogy az étterem adta volna.
2013. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

De ebbe az üdítő sör bor minden benne van...

És kérem azt aki válaszol írja meg azt, hogy náluk kb. mennyire jött ki az ital/fő!

2013. szept. 29. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem éri meg. 5000 ft az 10 sör, vagy mondjuk 5 feles és 5 sör, nem tudom nálatok milyenek az italozási szokások, nálunk kevesen isznak ennyit.


Plusz igen, nem is beszélve arról, hogy minden 2.-3.-4. ember nem fog inni, mert vezet.

2013. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nálunk 1000ft/főre jött ki, bár a bort és a rövidet vittük.

a rövid összesen 30.000ft volt, ha ezt hozzáadom, akkor (120fő/30.000ft= 250FT) 1250ft+ a bor, legyen durván 1500-1700ft, de akkor szerintem sokat mondtam.


Étteremben volt!

2013. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És a vendégek nagy része meddig maradt?

Mert nálunk a többég hajnali 2-ig biztos marad.

Az 18-2 összesen 6 óra.

Egy 3dl üdítő 350ft. Annyi nem fogy el egy óra alatt?

Mert ha igen, akkor kb. 2ezer forint és töményet még nem ivott.

2013. szept. 29. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:

A legutóbbi lagzi, ahol én voltam három hete, reggel 9-kor ért véget, jóformán már "elzavartak" minket az étteremből. :) Igazi táncolós volt, fogyott a tömény is, de az üdítők is szép számmal.


Szerintem minden a társaságtól függ. :)

2013. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nálunk 5ig voltak!

mondjuk mi kértük, hogy ne 3dl-es innik legyenek, hanem literesek, így azért olcsóbb volt! kóla, narancs, sprite, szóda mini szódásszifonban-nagyon cuki volt, a rostos barack pedig kancsóban volt

2013. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5. és 8. ugyan az voltam!
2013. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 4500-ért megérte. Iszonyatosan piálós volt a társaság. Nekünk is minden benne volt, meg nem ilyen gázos 2 literes üveges felmelegedős szénsav kimenős dolog volt az üdítő meg a víz sem, hanem három decis. Az előnye még az is volt, hogy nem volt olyan, ami nincs és nem volt olyan, ami kifogyott. Ha mi állítottuk volna össze, akkor egy csomó dolog nem is lett volna elég, vagy egyáltalán nem lett volna. Ittam sok mindenkivel,meg ugye mások is mondták, hogy az ő asztaluknál xy az mennyit megivott ebből vagy abból én meg csak néztem, hogy ilyeneket ittak? Eszembe nem jutott volna hozni...


Amúgy minket is mindenki le akart beszélni róla, de hála az égen nem hagytuk magunkat. Az itallapos számlázásba tuti belerokkanunk, a bevivősnél meg kijött volna az összes fenti probléma amit írtam. Ráadásul nekünk a hely is nagyon korrekt volt, úgy töltötték a piát, mintha fogyasztás alapján fizetnénk, még a vendégek is kérdezték, hogy fogyasztás alapján fizettünk-e, mert annyira töltötték. Nyilván függ attól is, hogy milyen a kiszolgálás, hogy mennyire éri meg. Én újra így csinálnám.

2013. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!