Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valakinek van hasonlo elado...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van hasonlo elado menyasszonyi ruhaja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon sokat nezegettem a ruhakat es megtetszett egy par modell de sehol nem talalom hasznaltan oket :( es ujon nagyon dragak, megkoszonnem ha tudnatok segiteni, hogy hol tudom beszerezni peldaul ezt a modellt :

[link]


2013. okt. 2. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez álomszép!!! De komolyan, gyönyörű ruha!

Hogy hol tudod megszerezni pont ezt, azt nem tudom, de érdemes megnézni kölcsönzőkben, szalonokban, mert lehet, hogy találsz hasonlót. Esetleg hirdetések között is szét lehet nézni.

2013. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszt. A vicc az, hogy lassan mar ra se tudok nezni mas ruhara :D es kulfoldon vagyok ezert probalom igy keresni, hatha mazlim van :) mert ha valaki megmondja, hogy hol lehet megvasarolni akkor mar repulok is :)

meg van egy par ami nagyon tetszik

[link]

2013. okt. 2. 14:23
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnád megvarratni egy varrónővel? Ilyen szép, kidolgozott, ízléses, minőségi ruhát sokszor kölcsönzőkben sem lehet találni.
2013. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom, valahogy idegenkedek a varronoktol... nem hiszem, hogy ilyen szepet tudnak varrnai :P

De probalkozok hatha talalok valahol, koszi a valaszt es orulok, hogy tetszenek a ruhak :)

2013. okt. 2. 15:38
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Méltán idegenkedsz tőlük, Magyarországon sajnos ha nem egyenesen tervezőhöz viszed, akkor általában silány minőséget és kivitelezést kapsz az esküvői varrónőktől, a legtöbbjük leragadt 20 évvel ezelőtt.


Az első linkelt ruha Maggie Sottero 19823-as modellje, ezt a ruhát biztos hogy meg tudod szerezni otthon, keress rá a MS hivatalos oldalán a magyarországi viszonteladókra! Rengeteg szalonnál kapni a ruháikat.


A második Sottero és Midgey (a fent említett tervező különkiadása egy másik tervezővel együtt:) sorozatból az Isabella nevezetű. Szintén beszerezhető itthon :)


Hajrá!

2013. okt. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Koszi :)

De meg tudod mondani, hogy pontosan hol szerezheto be?

Karacsony elott leszek atutazoban Magyarorszagon es kellene egy pontos cim, hogy tudjam megnezni :)

Tudom, hogy tul sok keresem van :P

2013. okt. 3. 10:59
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Itt begépeled hol vagy, kidobja a közeli hivatalos viszonteladókat minden adattal. Felhívod őket, hogy a neked tetsző modell épp elérhető-e a méretedben, ennyi:) És ha nem, karácsonyig még beszerzik!


Magyarországra ezeket adja be:



Golden Rose Szalon

Mr. Sandor Nagy

English Speaking Phone

,

Phone: 36-30-400-5898

Get Directions


Golden Rose - Patricia Szalon

Teréz krt 54

1066 Budapest,

Phone: 36-1-322-1309

Get Directions

Monaco Esküvői Ruhaszalon

Rákóczi út 13

8360 Keszthely,

Phone: 36-83-315566

Get Directions


De külföldön is kereshetsz, ha kint élsz.

2013. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, csak ujon olyan dragak :( gondoltam hatha van hasznaltan valahol :)
2013. okt. 3. 14:05
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha használtat keresel, egyszerűen keress rá az ebayen szintén a szériaszámra az elsőnél, a másiknál pedig a ruha nevére + mindkettőnél a tervező nevére.


Szóval pl. "sottero isabella used dress/gown" vagy "sottero 19823 used". Van több angol/amerikai, kifejezetten 1-2x használt ruhák eladásával foglalkozó oldal (preowned, stb.), de az ebayt is érdemes megnézni.


pl.:

[link]

[link]

2013. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Szép ruhákat választottál és a maggie sottero nagyon jó minőség! Nekem is maggie ruhám volt/van. Mellesleg eladó is, viszont nem hófehér hanem lightgold színű! Imádtam de sajnos meg kell válnom tőle hiszen többé úgyse fogom már felvenni :(
2013. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!