Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valakinek van hasonlo elado...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van hasonlo elado menyasszonyi ruhaja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon sokat nezegettem a ruhakat es megtetszett egy par modell de sehol nem talalom hasznaltan oket :( es ujon nagyon dragak, megkoszonnem ha tudnatok segiteni, hogy hol tudom beszerezni peldaul ezt a modellt :

[link]


2013. okt. 2. 13:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Amúgy ő az én ruhám hivatalos műtermi képen: maggie sottero jackie

[link]

(Jah és az utolsó hozzászóló voltam)

2013. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szia, valamiert nem engedi megnezni a ruhat, pedig nagyon kivancsi vagyok :), linkeld ujra kerlek.
2013. okt. 3. 16:35
 13/19 anonim ***** válasza:

Megpróbálom egy másik linkkel:

[link]

2013. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Koszi most mar sikerult megneznem :)

Es mennyiert szeretned eladni?

2013. okt. 3. 20:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Te mennyit gondolnál? Még nem gondolkodtam az árán....
2013. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hat en nem ilyent szeretnek, de szerintem meger 60-70000 forintot.
2013. okt. 3. 20:56
 17/19 anonim ***** válasza:
Háááát ha jobban átgondolom 120 000Ft alatt nem adnám el. 200 000-ért vettem anno újonnan, egyszer volt rajtam (ez persze egyértelmű :D ) és a tisztítás költsége is elég borsos volt mivel eredeti swarovski kövek vannak rajta így biztosíttatva kellett tisztittatnom. Szóval nem érné meg. De ha pl bemegy az ember egy Bp teréz krt-i szalonba a bérlés is belekerül ennyibe és akkor nem a tied a ruha csak béreled.
2013. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akinek van eladó ruhája: azt tanácsolnám neked is, hogy külföldi oldalon próbáld eladni, amazon.com, ebay.com. Ott probléma nélkül fizetnek érte 120.000-et ha szép állapotban van, mivel külföldön a kölcsönzés fogalma ismeretlen általában, mindenki veszi vagy varratja a ruháját. Ezért akinek nem olyan tág a büdzséje, gyakran fordul másodkezes megoldáshoz.
2013. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tippet! Mindenképp felteszem ezekre az oldalakra is. Nem szeretném elvesztegetni mert csodálatos darab minőségi anyagokból készült, rámigazítottàk és a varrónőm is megjegyezte hogy ilyen minőségi ruha még talàn nem is volt a kezei között pedig nem ez volt az első menyasszonyi ruha amin dolgozott. Szóval úgy gondolom nem becsülöm túl úgy gondolom.
2013. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!