Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen lenne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne ez a ruha egy téli esküvőre? (vendégként) Szerintetek milyen cipő illene hozzá? (Linkeljetek is ha tudtok) Valami csizma gáz lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 3. 21:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

A képen nem én vagyok,a ruha nem teljesen ilyen,csak hasonló,az én ruhámon nincs középen bizsú,és nem hosszú ujjú,csak az anyaga és a színe ilyen. És nem gagyi 15.000 Ft-os Mango ruha,de mindegy ez nem számít! :)

2013. okt. 4. 19:13
 22/25 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan szebb darab, mint ez!

Szerintem jó választás.

2013. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valami celeb életében felvette az nem azt jelenti, hogy jó. Tudod, a női magazinokban van egy ilyen rovat, hogy "tedd" "ne tedd". A "ne tedd" rovatban is sztárok az elrettentő példák. Meg van legrosszabbul öltözött díj is stb. Katen szarul is néz ki.

A belinklet kiscsajokon elmegy DE nem alkalomra, csak császkálni benne a plázába vagy ilyesmi. Egy esküvőre meg nem úgy állítasz be, mintha a mekibe mennél egy kólára.

2013. okt. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
23- tévedésben vagy. Nagyban.
2013. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
46%
Mindegy .... ízlések és pofonok de az emberek nem szeretnek egyediek lenni csak majmolják a divatot..... de ha divat lenne bokacsizmába menni esküvőre egy ruhával akkor mindenki ugy menne. Úgy látszik az unokatesóm is panelproli mert ő is bocsaizmát húzott egy fekete ruhával. És képzeljétek nagyon csinos volt.
2013. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!