Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre szerintetek jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre szerintetek jó ötlet egy emlékkönyve, amibe a vendégek beleírhatnak néhány gondolatot?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Mennyire szívesen írnak bele? Érdemes venni ilyet?
2013. okt. 8. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi augusztusban vtunk esküvön.Ott is volt.

Kb 3-an irtunk bele.Nekünk jövöre lesz az esküvö,de nállunk nem lesz.Sztem felesleges.

2013. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jah és még egy kérdés. :) Lufiposta vagy emlékkönyvet választanátok inkább? Csak az egyiket szeretnénk.
2013. okt. 8. 13:02
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 8. 13:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk volt,és körbe lett adva még az asztalnál (csak a5-ös méretű),és írt bele mindenki,gyerekek rajzoltak.

150 főnyi vendégnek az 50 oldal majdnem kevés lett.

Mondjuk mi megkértük őket,hogy aki úgy érzi,írjon bele,örülnénk neki.Szülők elkezdték,utána már kézből kézbe adták.

2013. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lufipostával vigyázzatok. Nekünk áprilisban volt az esküvőnk. Utána a vacsorán a dekorációt képezte néhány luftballon. Egyszercsak az történt, hogy unokabátyám megkért, hogy vigyem el az asztalukról, mert a 11 éves lánya nem szereti. Nod én nem voltam szomjas így odamentem és kidurrantottam őket. Ekkor derült ki, hogy a kislány lufifóbiás és kb fél órába telt megnyugtatni az akció után. Szörnyen éreztem magam... Emlékkönyv fóbiáról még nem hallottam.
2013. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lufipostáról az ötöshöz hasonló véleményen vagyok. Csak nekem a 30 éves (!!!) párom az, aki meglát egy lufit, és kiveri a víz, szó szerint :D

Az emlékkönyvet azért nem tartom annyira jó ötletnek, mert sokaknak nehezen megy ilyenkor az "ötletelés", kiizzadt sablon szövegeknek meg sok értelme nincs. Aki olyan beállítottságú (mint pl. anyósjelöltem), az úgy is rak kártyát/képeslapot a nektek szánt ajándék mellé, és arra ír, magától.

2013. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt vendégkönyv, vsizont rengete kártyát kaptunk.


Nekem az újlenyomatfa tetszik nagyon.

2013. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mi júliusban voltunk esküvőn, ott könyv helyett Jenga volt, és a kis fakockákra lehetett üzeneteket írni. Néhány szó is elég volt, mégiscsak barátságosabb, mint egy nagy üres fehér lap :) Nekem nagyon tetszett az ötlet.
2013. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A legutóbbi esküvőn ahol voltam, volt. Írt bele szinte mindenki, de csak sablonos dolgokat, amit szóban is elmondtak (sok boldogságot, stb.). A fiatalabb nők rajzolgattak bele a menyasszonynak.


Nekünk nem lesz, az biztos.

2013. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én lufipostát azért nem csinálnék, mert környezetszennyező (oké, a latex lufi egy idő után lebomlik, de akkor is zavar a tudat...). A vendégkönyvet én úgy csinálnám meg, hogy az üres lapokat utólag kitölteném nyomtatott képek beragasztásával. :) Ha meg mégis kitölti a szöveg a könyvet, úgy is jó. Mindenesetre, ha a vőfélyt megkéritek, vigye körbe a vendégkönyvet, vagy időnként a játékok előtt/után hívja fel rá a figyelmet, sokkal többen írnak majd bele.
2013. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!