Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt az esküvőtökön csokiszökő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt az esküvőtökön csokiszökőkút? Mennyire nyerte el a tetszést a vendégeknél? Mennyi a bérlési ára és hol lehet bérelni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen, volt. Nagyon tetszett mindenkinek :-) Nyáron volt az esküvő, nagyon meleg volt, jólesett a friss gyümölcs.


az árakról nem tudok nyilatkozni, nászajándékba kaptuk.

2013. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem volt,mert elég sok gyerek volt,minden csokis lett volna.(voltunk olyan esküvőn ahol volt,még a menyasszonyt is összekenték)
2013. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk sem volt, mert anyukám és a barátnői nagyon sokat tervezték, hogy miket süssenek. Ennyi édesség már sok lett volna.


Nekem amúgy tetszik, csak fontos, hogy legyen valaki aki kezelni is tudja, illetve takarítja folyamatosan, illetve tölti az elfogyott dolgokat.

2013. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyik barátnőm esküvőjén volt. Pontosan nem emlékszem már mit mondott, mennyiért bérelték, de ahonnan szerezték, onnan küldtek ki az esküvőre egy lányt is, akinek az volt a dolga, hogy a csokiszökőkutat figyelje, töltse, tisztítsa, rendezze a "hozzávalókat". Különösebben nem keltette fel az emberek érdeklődését, páran kóstolgattak, meg nézegették, de szerintem nem érte meg nekik. (Mondjuk ezen az esküvőn inkább idősebb korosztály volt, alig voltunk egy kis csoportban fiatalok.)
2013. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk volt ajándékba kaptuk és mondhatom hatalmas sikere volt.tettünk ki banánt,epret,stb és rengetegen mártogattak.Mivel étterembe volt a buli,igy a pincérek ránzéztek és potolták a hiányzó dolgokat.
2013. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén szólva nekem nem tetszett, ahol voltam.


Én imádom a fondue-t, a csokifondue sem kivétel ez alól, de a szökőkút forma egyrészt nekem durván giccses, másrészt manapság már annyira elcsépelt, minden bálon, rendezvényen, estélyen van szinte, harmadrészt egy esküvőn 100 ember nyúlkál bele (ahogy az alkalmakon is, ezért nem szimpatizálok vele).


Az otthoni (csoki)fondue-zést részesítem előnyben, mert én személy szerint nem szívesen tunkolok 100 másik vendéggel egyszerre, jobb szeretem ezt kisebb körben.

2013. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Én (fiatal) vendég szemszögéből azt tudom mondani, hogy szerintem ez a vendégfogadásra jó, ahol ilyen könnyedebb dolgokból lehet választani, felénk, általában saláták, gyümölcsök, gyümölcssaláták vannak, meg hidegtálak és mászkálunk köztük ugye, szedegetünk, ami tetszik stb. Na ide el tudom képzelni, de egy nagy vacsorához, amikor az emberek már letelepszenek stb. nem.


Meg nekem ez valahogy téli esküvőkre jobban passzol. Nyáron valahogy nem vágyok az olvadt csoki + gyümölcsre, akkor már ezeken a szedegetős részeken inkább csak a sima gyümölcs saláta frissen, sallang nélkül. Nekem ez a csoki szökőkút ilyen télies csemege valahogy.

2013. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
A micsoki.hu-n nézd meg. Lehet bérelni. Ők bárhova elutaznak és kezelik a szökőkutat. Ott jó, ahol sok a vendég gyerek.
2013. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen szerintem pont nem odavaló, ahol sok a gyerek. Max. otthon, vagy egy babazsúron, de nem egy esküvőn, ahol mindenki ki van öltözve, hogy aztán összekenjenek mindent.
2013. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

OFF:

Végül vettél szökőkutat az esküvőre? (Nálunk 25-30 fő lenne)

Hogy vált be?

Melyik típust választottad?

Mennyi csokival indul?

Kell hígítani?

Sok benne marad?

Nehéz elmosogatni?

Előre fel kell olvasztani a csokit, vagy a gépbe lehet helyezni és az elolvasztja?

Üdv!

2015. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!