Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van értelme így hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így hosszú távú közös jövőt tervezni?

Figyelt kérdés

27 évesek vagyunk, 3 éve együtt. 1 éve élünk együtt, 1 éve volt az eljegyzés is. Nagyon bizonytalan vagyok a házasságot illetően.

Barátnőmmel teljesen különböző típusok vagyunk, ezért a hétköznapokban viszonylag gyakran veszekszünk. Vannak jó pillanatok is, de azért jelen van a veszekedés is.

Valahogy nem merek vele sírig tartó kapcsolatot tervezni. Teljesen máshogy vélekedik a kapcsolatokról, mint én. Én szeretek jó előre tervezni, ő azt vallja, éljünk a mának, amíg boldogok vagyunk, addig tart, aztán ha elválnak útjaink, ez van. Nekem ez a hozzáállás nagyon nem szimpi. Ha a tévében is van ilyesmiről szó, mindig ezt erősíti meg bennem, mert mondja, hogy soha sem késő újra kezdeni.

Ő nem az a nagy Ő típus, szerinte nincs ilyen, szerintem van. Szerinte teljesen normális, hogy egy ember az életében 6-8 emberbe is szerelmes tud lenni, szerintem max. 1-2, ha ennél több, akkor nem is igazán tudja, mi az igazi szerelem.

Szóval nem merek vele úgy tervezni, mert mi van, ha 2 év múlva már elmúlik a nagy lángolás meg az ilyesmik, aztán véget vet a kapcsolatnak.

Tudom, hogy most az önbizalomhiányról írnának sokan, pedig higgyétek el, ez nem az. Lehet nehéz elhinni, elég nagy önbizalommal rendelkezem.

De barátnőm mindig is ilyen típus volt, szinte mindegyik kapcsolata 2 éves volt eddig, egy volt ami 5 évig tartott, de ott volt kavar rendesen, mást szeretett már az utolsó éveikben, de nem lépett ki a kapcsolatból.

Mi a véleményetek erről?


2013. okt. 16. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha már most látod, hogy mi lesz a vége, akkor kár elvenni. Ha ő ilyen, nem fog változni. Egyébként miért jegyezted el? Ő mit szól a házassághoz? Nagyon sokat veszekedtek?

Néhány jó pillanat miatt nem éri meg vele tervezni.

2013. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a véleményem, így ezek alapján, hogy nincs értelme összeházasodni, mert ennek nagyon hamar válás lesz a vége. Én kiszállnék a helyedben ebből a kapcsolatból.
2013. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nincs közös jövőtők. De mint mondja sose késő újrakezdeni.
2013. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azért jegyeztem el, mert ettől függetlenül szeretem, és én a klasszikus dolgok híve vagyok. Házasság, gyerek stb. És ezt nem 40 éves koromban szeretném.

Nem akarom magam fényezni, de én tényleg szeretnék sírig tervezni és úgy berendezkedni, soha nem csalnám meg, abszolút nem érdekelnek más nők, szóval csak rá koncentrálok.

Különösebben nem érdekli a házasság, a klasszikus az csak egy papír véleménnyel van róla, neki mindegy volt úgymond.

Azért nem veszekedünk állandóan, de a különbözőségek miatt azért vannak veszekedések. Én már nem akarok állandóan menni valahova, ő elég rendetlen, a fő irányvonal nála a ruhák és cipők, ilyenek.

2013. okt. 16. 13:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem miért jegyezted el, ezek nem újkeletű problémák, ismerned kellett ezt 1 évvel ezelőtt is. Ő olyan nő akinek nem való a házasság, úgy érzem hogy te pedig olyan vagy aki pedig férj szeretne lenni. Így nincs ennek a kapcsolatnak értelme túlságosan különböztök.
2013. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De ezektől függetlenül nagyon szeret engem és ki is mutatja, csak nem tudom, mire számítsak majd akkor, ha elmúlnak az érzései úgy.

Az eddigiekből az jön le, hogy akkor majd sebezhetővé válik, és csak a szerencse kérdése, hogy összeismerkedik-e valakivel, aki miatt otthagyna mondjuk.

Az eddigiek azt jelentik, hogy egyrészt az előző kapcsolatai is ilyenek voltak, másrészt meg a kapcsolatunk közepe felé tartottunk egy pár nap szünetet, olyan értelemben, hogy nem beszélünk, átgondoljuk a dolgokat, és ez idő alatt egy kicsit eltávolodott, és az egyik munkatársával eléggé összebarátkozott, munka után hazaérve is délutánokat beszélgettek át, ami nem tetszett.

2013. okt. 16. 13:50
 7/19 A kérdező kommentje:
nem is az, hogy férj szeretnék lenni, hanem olyan kapcsolatot akarok, amire rábízhatom az életemet, ráalapozhatom a hátralevő életemet, ami nem csak addig tart, amíg minden szép és jó.
2013. okt. 16. 13:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Te írtál már ki kérdést nem?
2013. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ezt nem te írtad? (ha nem itt is van válasz bőven és egyértelműen)

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

2013. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem én írtam ki. Úgy látszik van még olyan, aki hasonló cipőben jár.

Mi van a mai nőkkel, ennyire nem menő már a hosszú párkapcsolat vagy mi?

2013. okt. 16. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!