Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme? Kicsit hosszú lett de leírni se volt egyszerű :D

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel egy discoban ismerkedtem meg később kiderült hogy évfolyam társak vagyunk a lényeg hogy elhívtam randira stb első három talinál nem engedte még aztse hogy megcsókoljam aztán 4. talin a csók után fél órara már azt is engedte hogy lefeküdjek vele (aztmondta egyépképnt hogy szűz de egyből bement neki 2 ujjam és kiderült hogy már volt egy másik sráccal is többször habár tagadta egy darabig meg még ő haragudott meg rám hogy nemhittem neki)na és a lényeghogy ahogy telt az idő belészerettem de tulajdonképpen lese szart facen írta egyedül hogy szeretlek stb utána kiderült hogy van egy távkapcsolata is az sem hosszabb két hétnél és még megtudtam volna neki bocsátani de rá 1 hétre kb mondta hogy haggyuk stb utána összejött egyik haverommal aki osztálytársam is de közben még viktorral volt utána rá 2hónapra találkoztunk a discoba lesmároltam ( unatkoztam és bevoltam rugva xdd) de utána fél órára lekoptatott hogy haggyálmár meg miért nem tudsz elfelejteni stb utána ahogy mentünk hazafele alig akart hazaengedni aztmondta aludjak haverjánál így hárman mondom biztos hogy nem stb utána rá 2 hétre véletlenül összefutottunk velük és legjobb haverom lesmárolta a volt nőjét utána egyből a volt barátnőmnek adott csókot de amugy egyiketse nagyon érdekelte hogy egymás után csókolta meg őket xd nah mind1 aztán a csaj az még jött velünk összejött haverommal stb utána másnap találkoztunk a discoba mondta hogy mennyek táncolni mondom miért ne aztmondta hogy ugyhallottam te még mindig szeretsz igazez? hát mondom nagyon nem xd és elmentem az aznapi csajjal akivel kavartam utána egy fél órára rá odajött sírva hogy miért nem jövök össze vele meg aztmondja csókoljam meg stb (elküldtem és kimentem cigiznixd) utána kb 18 an odajöttek egyenként hogy miért nem jövök össze vele stb utána egy kicsivel később odajött hozzám hogy nézd meg mitcsináltam miattad (felvagdosta valami üvegszilánkkal a kezét) hát mondom ügyes vagy és mentem tovább amugy ezt elég szánalmasnak tarom... utána meg azzal a csajjal akivel összejöttem (este) bekavart stb és másnap rámírt hogy milyen köcsög vagyok utána találkozott haverommal aki amugy lekoptatta utána most csak visszahallottam hogy hétvégén a discoban bent sírt a lányvécében hogy ő sose találja meg az igazit most komolyan az ilyen csajnak mi baja van? xd
2013. ápr. 8. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Három szó..TE JÓ ISTEN... :D

Ennek se eleje,se vége... :D

2013. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remelem csak azert fogalmaztal igy, mert siettel. Igazabol, a kozepe valahogy nem vilagos, mindegy, a lenyeg, hogy ne foglalkozz azzal a csajjal, nem normalis, hogy a 'te hibad', hogy megvagta magat... :)
2013. ápr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ne foglalkozz vele nem érdemes, egy hülye ribanc aki összejön bárkivel csak azért hogy legyen vkije (legyen kit mutogatni...
2013. ápr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csicskanő! hagyd a f@szba 17/l
2013. ápr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem elolvasni, a negyedénél már éreztem, hogy ennek nem lesz jó vége. Aztán úgy a feléig jutottam, majd úgy éreztem, hogy meg kell innom egy pálinkát. Most meg már nem érdekel.
2013. ápr. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!