Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy csináljuk az ültetést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljuk az ültetést?

Figyelt kérdés

Amit tudni érdemes: részemről (nő) kicsi a család és a barátok száma, vőlegényemnél nagy a család és sok a barát, hogyan oldjuk meg az ültetést?

A fő asztalnál mi és a szülők lesznek csak.



2013. okt. 25. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én voltam olyan lagziban, ahol 4 hosszú asztal volt, abból 3 a menyasszonyé, 1 a vőlegényé. Nem tudom, hány vendégre számítotok, de szerintem ez így nem rossz módszer.
2013. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
50-55 fő lesz.
2013. okt. 25. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugy is csinálhatnátok hogy egy kör asztal gyerekes fiatal házasok vegyesen tiédből ővéből,aztán egy körasztal koszoruslányok illetve fiatalok egyedülállok vegyesen,aztán másik idősebb házasok rokonok vegyesen plusz másik asztal kollegák vegyesen és még egy asztal a szolgáltatoknak zenekar fotos stb. Vannak olyan országok pl.:Svédországban az a szokás hogy a Lagzin ugy probálják csinálni az ülés rendet minél vegyesebben hogy legalább egy ismeretlen ember üljön melléd és mehet az ismerkedés :)
2013. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kocka asztala van az étteremnek. De amúgy ez a vegyes ültetés jó ötlet.
2013. okt. 25. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Létszámtól és elrendezéstől függetlenül, az általam szervezett esküvőkön a legtöbbször vegyes ültetés van, hogy a vacsora ideje alatt egy kicsit összeismerkedjenek és a "bulira" már egy kicsit összeszokottabb legyen a társaság.

Nem tudom, mekkora a hely és hogy tervezitek az elrendezését, de ha elég nagy és a tánctéren kívül is maradna hely, akkor érdemes úgy megcsinálni, mint ha körasztalok lennének. Vagyis, ha 4 személyes kocka asztalok vannak, abból 4-4 asztal, ahol 8-8 fő fér el, és ezeket az asztalokat elcsúsztatva tenném ki a teremben.

Lehet tudni, mi a hely neve, ahol lesz az esküvőtök?

2013. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi nekünk is 55 fős kb,mi úgy csináljuk az ültetést, hogy lesz egy idősebb, és egy fiatalabb asztal.

Nem úgy ültetjük, hogy az én rokonaim, és a páromé, mert a mamám pl nem hiszem h elszórakozna a 18 éves haverommal de mondjuk a haverom lehet hogy jól elbeszélgetne a párom haverjával,mert kb egy idősek. az idősebbek meg nyugodtabban el beszélgethetnek egy másik asztalnál.

2014. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!