Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldottátok meg a főasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabszem kérdése:

Hogy oldottátok meg a főasztalnál az ültetést, ha a párod szülei már elváltak és másik párjuk van?

Figyelt kérdés
Mi arra gondoltunk , hogy párom anyukája ül a párjával , az apja meg az egyik asztalnál a párjával. Lehet hogy sértődés lesz belőle, de az apjára nem nagyon lehet számítani, az anyja jobban megérdemli, hogy ott üljön, mindkettőjüket meg nem akarjuk odaültetni a főasztalhoz mert utálják egymást...
2013. máj. 13. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy oldottuk meg, hogy a fő asztalnál csak 6an ültünk, a tanúkkal és a párjaikkal. A szülők pedig külön asztaloknál rokonokkal.


Nem volt sértődés belőle.

2013. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
erre mi is gondoltunk :)
2013. máj. 13. 13:04
 3/8 anonim válasza:
100%

Elég kivételezés hogy az anyukája ott ülhet veletek, az apuka viszont külön. Lehet, hogy nem lehet rá annyira számítani, de mégis csak az apukája.. Szerintem ez nem a legjobb megoldás, amit viszont az első írt az tökéletes. :)

(De amúgy nem hinném hogy 2 felnőtt ember ne tudná magát türtőztetni a fiuk esküvőjén, még akkor is ha utálják egymást..)

2013. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is főasztalnál 6-an ültünk,mi ketten ,2 tanú és párjaik,akik szintén jóbarátaink.

Szülők külön ültek,ki-ki a saját rokonsága mellett.Nekem szintén elváltak,új párral,egyik astalnál anyám,új párja,anyai nagyszülők,tesómék,másiknál apám,új párja,apai nagymama,arról az oldalról nagynéni+párja.

2013. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apósomék ültek a főasztalnál, mert a szervezésből ők igazán kivették a részüket, míg anyósomék csak kritizáltak a háttérből mindent. Persze pukkadás lett belőle, de szerintem is így volt igazságos.
2013. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Legyen a főasztal az ifjú páré és a tanúké, kísérőikkel. Én nem csinálnék olyat, hogy az egyik szülő a főasztalnál ül, a másik meg külön, szerintem nagyon tapintatlan lenne...


Nem tudom, hogy lesz az elrendezés, de ha körasztalokkal, akkor a főasztal előtti közvetlen 4 asztalnál a menyasszony és a vőlegény legközelebbi rokonai ülnének. A vőlegény rokonait pedig aszerint osztanám ketté, hogy apai vagy anyai részről érkeztek-e, és eszerint ültetném oda az örömanyát és az örömapát külön asztalokhoz, szemben a főasztallal, hogy folyton láthassanak titeket. Így van benne logika, külön is ülnek, és valamennyire azért kiemelt helyen.

2013. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az én szüleim váltak el, és elég viharos a kapcsolat köztük, mindketten újraházasodtak. Mivel nem akartunk balhét az esküvőn, ezért a főasztalnál mi, a tanúink (illetve az egyik családja), valamint néhány barát ült (hogy kitöltsük a férőhelyet). A többi asztal fésűsen: az egyik oldalon ült anyukám és a család azon része, a másik szélsőben apukám és az a családrész, a középső oszlopban pedig a férjem családja, úgymond villámhárítónak :D A többi vendég az asztalok végében volt elszórtan. Remek megoldásnak bizonyult, nem volt balhé :) Mondjuk a sógoromék ezt már letesztelték a saját esküvőjükön, ott is villámhárító volt a férjem családja :D
2013. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az én szüleim váltak el, már évek óta jó kapcsolatban vannak, apukám feleségét kifejezetten szeretem, anyuval is jóban vannak. Anyu, apu és a felesége is a főasztalnál ült.
2013. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!