Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ciki ugyanabban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ugyanabban a ruhában menni a saját és a rokonaim esküvőjére?

Figyelt kérdés
Szeptember végén lesz a mi esküvőnk, kis létszámmal, csak polgári szertartás, aztán egy vacsora. Ezért csak egy elegáns koktélruhám lesz vagy egy estélyi ruha. A rokonaim esküvője pedig október elején. Szerintetek gáz lenne a ruhámban menni?
2013. aug. 31. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
igen azt a ruhat amiben ferjhez mesz egyszer illik felvenni max minden hazassagi evfordulon de nem egy masik eskuvore.
2013. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem, túl közeli a két esküvő, még biztos emlékezni fognak rá. Egy évre legalább rakd félre.
2013. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Igen, elég gaz
2013. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha a rokonod lennék, eszembe se jutna emiatt megjegyzést tenni és ítélkezni. Még egy ki vacsora is kiadás, mi a fenéért költenél új ruhára a másik esküvőre?

Szóval szerintem nem ciki.

2013. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Tehat eddig négyből harom szerint ciki, ezért aztán gyorsan le kell őket pontozni nullára :D ész mész..... Minek egyáltalán akkor a kerdes??.
2013. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
63%
Igen, nagyon ciki. Valami mást találj ki.
2013. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Ez lenne az utolsó dolog, ami érdekel, hogy mit szólnak a ruhám miatt!
2013. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is ciki. Főleg pár hét különbséggel.
2013. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem ciki. Akkor lenne az ha fehér estélyiről lenne szó. De gondolom nem az. Ha nem fehér nyugodtan felveheted. Én is felveszem máshova is azt a koktéltuhát amiben esküdtem halvány puderszínü elegáns térdig érő
2013. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem NEM CIKI !!!

Mert ugye, most ha nem állsz úgy anyagilag mint egyes emberek, akkor nem is kell Nagyzolni a ruhán.

Amúgy sem a ruhádat nézik meg, hanem szerintem inkább az ajándékokkal , tánccal, Boldogságukkal lesznek elfoglalva az ifjú pár-ék.

Meg szerintem mindenki aki számít, szeretettel van ott, mert ez az ők nagy napja lesz, (nem a tiéd) nem másokat fognak megszólni, hogy

- Nézd már Ferikém , az Ancsa ugyanabba a ruhában van mint az esküvőjén.


NE foglalkozz azokkal akik szerint Ciki.

Ők nekik biztosan minden alkalomra megvan az outfit-jük, és gondolom sosem vették fel többé azt a ruhát ami egyszer már volt rajtuk.

persze-persze, .......... (-.-) Emberek,...... Magyar emberek......


Üdv : Bogi

2013. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!