Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vacsora, korlátlan italfogyasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vacsora, korlátlan italfogyasztással 10 ezer Ft 1 főre jó árnak számít?

Figyelt kérdés
Ebben már bele számítják a terembérletet az ifjúpárnak egy lakosztályt biztosítanak(leves,pörkölt,sültek éjféli töltött káposzta) süti nélkül!
2013. nov. 2. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Terembérlettel és lakosztállyal nagyobb városban igen, falun még mindig drága. A fővárosban kifejezetten olcsó.


A sütit sosem az étterem állja, azt hozzák/cuktászdából hozatják, az sosincs benn az árban.

2013. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
igen
2013. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk is ennyi volt tavaly, de nem volt benne lakosztály, és csak a sör, az üdítők, víz meg kávé volt benne, a bort meg röviditalokat mi vittük. Mondjuk tavalyhoz képest sok helyen lemennt az ára, nemrég láttam, hogy itt is már olcsóbb.

Szóval szerintem nagyon jó ár!

2013. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol...


nem számít rossznak, bár nekünk terembérletet is fizetve, piával, kajával sütivel, 98 főre 770E lett

2013. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

lebontva: 70E terem

étel éjféli menüvel: 500E (100 főre kértük)

sütik, torta: 95E

pia: 105E

pálinkát mi vittünk

2013. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként Kecskeméten
2013. nov. 2. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mi menüsorunk: húsleves, leveshús, zöldségek, tormával, csirkepöri galuskával, sültes tál ( rántott hús, rántott sajt, sült csirkecomb egész, natúr szelet, őszibarackkal baconnel pirított csirkemell, 2 rántott gomba- ez egy főnek) tartárral, 3 féle savanyúsággal, mi töltött káposztát nem kértünk, éjfélkor sültek voltak kipakolva. Ez 4200 ft/ fő volt, az üdítőt, kávét, cappucinnót, gyümileveket, ásványvizet fogyasztás alapján fizettük az 125ezer volt (80főre)+ a bort, pálinkát, egyéb alkoholos italokat mi vittük be az 35ezer volt ( 65ért vettünk, de a bontatlanokat visszavették).

Nekünk az étterem nem számított fel bérleti díjat, a szobánk szintén ingyen volt hozzá. A süti egyébként nekünk 140ezer volt, de kb a fele megmaradt, mint a kajának is. Kérdés egyébként milyen árakkal dolgozik az étterem, nálunk az üditőfélék 1ezr ft/ l áron vannak normál esetben, az alkohol 10ezer lenne étlap szerint. De mint a fogyasztásból látszik nekünk nem érte volna meg egy ilyen csomag, de mi előtte végigkérdeztük a meghívottakat ki mit szokott, szeretne inni, hogy tudtunk kalkulálni.

2013. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol Kecskemeten? A Harom Gunarban?
2013. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten szerintem nem sok, de számomra igen mert nekünk 5300 Ft lesz (nincsenek benne az italok, de így is olcsóbban jövünk ki).
2013. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez jó árnak számít, mi is ennyire számítunk kb., talán picit többre az italfogyasztás miatt, mert nekünk fogyasztás alapján lesz elszámolva az ital. És egy vidéki kisvárosban lesz.

de mi is kapunk szobát. Süti sehol sincs benne, úgy tudom. Szerintem igen, jó ár.

2013. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!