Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet olyat hogy a legénybúcsú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyat hogy a legénybúcsú és a lánybúcsú egybe van tartva?

Figyelt kérdés
Van olyan,lehet olyat?Igazából félek a táncosnőtől és háát nemtudom...jobb lenne ha együtt tartanánk

2013. nov. 6. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Miért félsz a táncosnőtől? Nem bánt az senkit. Amúgy senki nem foglalkozik azzal, hogy tartjátok.
2013. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát félek hogy rámászik a pasimra és Ő lehet nemakarná....vagy leszopja vagy valami? csinál az ilyet?
2013. nov. 6. 18:07
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem azért de szerintem ezzel valahol pont a lényege veszne el mind a legény- mind a lánybúcsúnak.


Meg mi az hogy félsz a táncosnőtől? Félsz hogy a vőlegényed elcsábul? (Nem akarok offolni és nem is az én dolgom de akkor hol marad a bizalom?)

2013. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Szegény leendő férj, túl féltékeny vagy. Akkor hívjatok hozzá csippendél fiút műmellel. Az is több, mint a semmi.
2013. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
muszály egyáltalán táncosnő?
2013. nov. 6. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha jól értem, van itt két nagy probléma:

1. Nem bízol a vőlegényedben.

2. Nem bízol magadban, és abban, hogy többet érsz egy órabérben dolgozó sztriptíztáncosnál.

Szóval biztos, hogy ideje a házasságnak?


Egyébként létezik legénybúcsú tangás lányok nélkül is, sehol nincs törvénybe foglalva, hogy jelen kell lenniük.

2013. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, sőt nagyon sok helyen nincs egyik sem. Ez csak a pénzesebb helyeken szokott lenni.
2013. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Persze, lehet, ha mindketten így szeretnétek. A ti dolgotok. Sok helyen így szokott lenni, mert közös a baráti kör, meg amúgy is csak iszogatni, meg bulizgatni akarnak.
2013. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

nem tudom, az én pasimat nem szopná le egy táncosnő ha nem akarja :D:D:D

nem bízol benne, okkal? Ha nem akarja, nem lesz semmi. Ha meg akarja, akkor meg nem kell oda táncosnő, úgyis megcsal majd, vagy már meg is tette... És általában nem, nem csinál Ő (és nem az) olyat.

Egyébként lehet, csaptok egy bulit, csak szerintem felesleges annak nevezni, ha koedukált.

2013. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Csak a kérdésre válaszolva, lehet. Nekünk is így volt, vagyis kineveztük annak a nyári bulinkat :)
2013. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!