Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátok legénybúcsút akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátok legénybúcsút akarnak szervezni vőlegényemnek, de mi nem akarunk ilyet, hogy értessük meg velük normálisan, harag nélkül? Nektek volt? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi sem egyszerűbb: a barátod megmondja nekik, hogy NEM, nem is megy el. Pont.


Az már más, ha csak TE nem akarod, hogy elmenjen, ő pedig igen, de azért előtted tiltakozik...

2013. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne értesséTEK meg hogy nem akarTOK legénybúcsút, a vőlegényed mondja meg, hogy nem szeretne, ha nem akar.
2013. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyszerű 'nem'-ből nem értenek, akkor kicsit necces a dolog. Többesszámot használtál, de azért én megkérdezném, biztos, hogy a vőlegényed se akar? Nem kötekedés miatt kérdezem, hanem mert neki kellene leállítani a barátait és elmagyarázni, hogy ő nem akar ilyesmin részt venni. Ez lenne a normális, harag nélküli mód.

Ha ebből nem értenek, akkor igazából nem tudom mit lehetne még tenni azon kívül, hogy amikor mégis elcsalják a párodat, akkor ő fogja magát és otthagyja az egészet. De tényleg, ezt egyedül a párodnak kell lerendezni, mert a végén azt fogják hinni (bár lehet hogy így is azt hiszik), hogy te nem engedélyezed neki.

(Egyébként nálunk még nem került szóba ez a kérdés, mondjuk én a magam részéről nem szeretnék mindenféle idiótán viháncolós leánybúcsút :) )

2013. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt


Összeültek, beszélgettek, ittak kb 5-en, kapott vicces ajándékokat (poló felirattal, papucs... Vibrációs péniszgyűrűt a nászéjszakára:)..jah és egy "foglalt" kitűző)


Ittak tovább, másik hely, vőlegény kidőlt(:p) ittak a többiek tovább, közben lakásramentek...

Reggel hívtam tesómat, hogy nem értek haza, minden oké-e...i10 re délelőtt hazaért...aludt estig..



Nekem:

Mindenki hozzánkjött, kaptam vicces feladatokat , azok oltáriak voltak, inni kellett persze, aztán busszal a szórakozőhely felé muffint kellett árulnom, hogy legyen taxira pénzem hazafele

Aztán buli...mi is kidőltünk 2 fele, mint a fiűk, de mi hazajöttünk, nem a szőrakozóhely közelébn lévő ismerősnél húztuk meg magunkat...


Tehát nekünk a vicces feladaokat leszámítva nekem volt egy pasis/csajos esténk...valószínűleg a téma nélkül is lesz még hasonló...



Mi a baj, hogy szeretnének? Vagy ilyen amerikai feelingesen akarnák.?

2013. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

(Bocsi a hibákért, a telefonon az ékezeteket mindig elrontom....)


Előbb kifelejtettem, hogy a azervezők megkérdeztek minket arról, hogy legyen-e, szerrvezhetik-e...



Egy egyszerű NEMből a vőlegény részéről mindenkinek értenie kell(ene)


4.

2013. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Mi ez a "mi" a legenybucsuval kapcsolatban? Ezt neki kell eldonteni, az o bucsuja meg az o baratai. Ha nem akar, nem akar, felnott ember, megmondja nekik es kesz.


Amugy nekem volt, meg jo hogy, fel se merult hogy ne legyen, resze az egesznek ugyanugy mint a gyuru vagy a menyasszonyi csokor.

Es nem, nem volt orgia, siman haverokkal jol berugtunk jol ereztuk magunkat, es kesz.

2013. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem volt.

Kifejezetten jóbarátok nincsenek,viszont haver rengeteg van.

Őket ismerem,csajokat is,pasikat is.Előző legény és leánybucsukat láttam is.

Nem éreztük szükségét,undoritó,főképp,hogy mindig van fizetős.

Nem értettek a szép szóból,esküvő szombaton,erre ők péntekre megszervezték.Cseszhették,mert nem mentünk el,szóltunk előre.

De nagy baj nem lett,volt kin dolgoznia a csajnak,akit fizettek.

(nekünk meg volt egy szép esküvőnk,ahová kipehenten mentünk,csak a család volt jelen)

2013. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

MI ez a királyi többes?

Legénybúcsúról van szó és nem legény és leánybúcsúról.

Ha a vőlegényed nem akar, majd kinyitja a kis száját és elmondja.

De gyanítom itt az van, hogy te nem akarsz neki egy görbe estét a haverokkal. Ő meg nem akar megbántani!

2013. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Így valahogy volt nálunk is. A férjem egy-két haverja szervezni akart legénybúcsút, de a férjemnek nem volt hozzá kedve. A barátok többször felhozták, hogy lesz legénybúcsú, a férjem minden alkalommal megmondta, hogy nem lesz. Így, vőlegény hiányában elmaradt. Én nem szóltam bele, de nekem sem volt lánybúcsúm. Nem lett sértődés belőle.
2013. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sorry a többesszámért, párom nem akarja a búcsút és nem én akadályozom meg ebben. Sokat dolgozik és a meló után már nincs kedve még elmenni valahova. 7 napból 6 dolgozik, vasárnap van csak itthon és azt pihenéssel akarja tölteni. Szabit pedig nem tud kivenni csak úgy.
2013. okt. 25. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!