Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt kötelező tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt kötelező tartani legény- illetve lánybúcsút?

Figyelt kérdés
Nektek volt? Mi történt? Átélnétek még egyszer? Mit szólt a párotok hozzá?

2013. szept. 24. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Nem kötelező. Összehívtuk a barátokat egy kerti sütögetős-dumálós estére, együtt.
2013. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem kötelező.

Nekem nem volt, mert nem éreztem úgy, hogy a házasság bármi lemondással járna, amit gyorsan be akarok pótolni.

2013. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
A házassághoz egy dolog kötelező: 2 tanú jelenlétében megjelenni a polgári házasságkötésen.
2013. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem volt,szerencsére egyetértettünk abba,hogy hülyeség.


voltam több lánybúcsún,nekem nem fér bele az értékrendembe,hogy vetkőzős pasi hozzám dörgölőzzön,az idétlen játékok szintén nem.Párom sem az a fajta,akinek esküvő előtt k.rvára lenne szüksége,inni nem igazán szokott,így nem volt egyikőnknek sem.

2013. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező! Nekünk sem volt, nem is hiányzott.
2013. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a 2 legjobb barátom volt ott(az egyik fiú :D )és a vőlegényem :) Volt pár vicces múlt idéző feladat(régen sokat buliztunk, sok vicces dolog történt), de semmi vetkőzős fiú, qrválkodós feladat, vagy kuki alakú dolgok, utána sütögetés volt a kertben :)

A párom a szintén a 2 legjobb barátjával elment a kedvenc kocsmakörükre, sztorizgattak, iszogattak. Nekünk így nagyon is megfelelt :) Semmi kötelező nincs, csak amit Ti szeretnétek, hiszen ez a Ti napotok :) Szerintem szép lesz búcsúval vagy búcsú nélkül is :) Sok boldogságot!

pont ma 1 hónapja feleség :)

2013. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem kötelező. Ha nem akartok, nem tartotok.

De normális esetben nem is kéne félned tőle. Összeültök külön-külön a barátaitokkal, és megünneplitek, hogy nemsokára megházasodtok. Nem kötelezőek a másik fél számára megalázó feladatok, táncosok és táncoslányok.

2013. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem volt. Ugyan miért lenne kötelező? :D
2013. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kávétejszín ***** válasza:
71%
Nekünk sem volt, se lánykérés, se legénybúcsú/lánybúcsú. Attól, hogy ezek kimaradnak (nem feltétele a házasságnak egyik sem) a párom még szeret, és sokkal többet ért, hogy a fiúkkal való piálás helyett segített nekem termet díszíteni, és minden másban is partner volt az esküvővel kapcsolatban. Ha ültetést kellett kitalálni, ha ültetőkártyákat kellett megírni, ha tortát kiválasztani, mindig ott volt és segített. :)
2013. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt. Én a lánybúcsút meg a legénybúcsút csak úgy tudom elképzelni, hogy mindenki totál részeg, a csoportokon egyenruha, a nőket chippendale szórakoztatja, a férfiakat jobb esetben sztriptíz táncos, rosszabban prostituált. Idén egy balatoni nyaraláson is szembe jött velünk több ilyen társaság is, nem volt túl üdítő látvány. Én személy szerint megvetem ezt a viselkedést, illetve magát az alkoholt is messziről kerülöm. A barátainkkal pedig gyakran találkoztunk együtt is és külön-külön is, természetesen kultúrált körülmények között. Az esküvő előtt is volt egy bográcsolás egy baráti házaspárnál, de nem volt se legény-, se leánybúcsú. Csak megjegyeztük, hogy ez az utolsó hétvégénk és baráti összejövetelünk a házasságkötés előtt.
2013. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!