Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Erre a helyszínre kell valamil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a helyszínre kell valamilyen dekor vagy már önmagában is szép?

Figyelt kérdés

Júniusban házasodunk, eddig csak a helyszínünk van meg (de még ezt sem foglaltuk le). A hely egy kastélyban van, két terem nyílik egymásba, egy zöld és egy piros falú. A piros részben van egy kék színű emelvény, ott lesz a főasztal. A hely eléggé díszes szerintem már önmagában is, illetve 1 szál virágot biztosítanak az asztalokra.

Néhány kép a helyszínről:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. nov. 7. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem díszítenék, elég lesz az a szál virág
2013. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
húúú az én személyes ízlése4mnek ez már önmagában sok...szóval semmiképp nem díszítenék..
2013. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
* ízlésemnek
2013. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tippelem, jártam már itt. Nem kell ide szerintem más, max az 1 szál virág.
2013. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem önmagában sem szép. De dekorral ettől jobban is túlzás lenne.
2013. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Az én ízlésemnek már a székszoknya is sok. Túl sok a fehér. Gondolom a székek eredetileg is szépek, és jobban mutatnának,mint ezekkel a székszoknyákkal.

Erre csak akkor lehet szükség, ha nagyon elhasználódottak a székek, és ahány annyi féle.

De egy kastélyszállóban ez valószínűtlen.

2013. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyet már szerintem nem kell dekorálni, csak az asztalokat, de ahogy a helyet elnézem a dekor legyen egyszerű, de elegáns.
2013. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

én biztos tennék az álkandalló párkányára és a lépcsőnél lévő 2-2 oszlopra valami leomló gyönyörűséget -virágból, persze a többágú gyertyatartót meghagynám, mert ezért külön vagyonokat fizet az ember, ha ilyent kölcsönözni szeretne.

Imádom a kálát és igen elegáns dolognak tartom, de a maga kecsességében egy minimaldesignhez jobban passzolna. Ha mindenképpen egyszálas virág, akkor rózsa. Az egyszálas üveg váza????? kicsit emlékeztet a belvárosi templomokban lévő vázákra, amiket a Szent Antal szobor mellé szoktak tenni.

Az asztalokra lapos, keskeny ámde hosszú virágtálat tennék.

2013. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%

Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de én néhány héliumos lufit szép hosszú szalaggal felengednék.

Viszont az asztalon és a székeken a fehér valahogy nekem is sok.

2013. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

lufiiiiit????? ide?????

a vurstliba

2013. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!