Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menükártyát és a programkárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menükártyát és a programkártyát az esküvői meghívóval együtt oda szokták adni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

menükártyát az asztalon szokták elhelyezni


programkártyáról még nem hallottam, de ha engem kérdezel, akkor nem csinálnék. A nagy napon sok dolog csúszhat...a programkártya már nem is érvényes...


konkrét példa:

nálunk este 10-kor volt csokordobás, a betervezett 4 óra helyett...

2013. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A menükártyát az asztalra szokták tenni, bár kaptam már olyan meghívót is ahol rá volt írva, szerintem nem oda való, de ember válogatja.

Programkártya felesleges, általában mindig van csuszás, a meghívóra ráírod az állófogadás és a szertartások kezdetét és kész.

2013. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk volt programkártya, ezek voltak:

Lánykikérés helye, ideje, állófogadás

Szertartás helye, ideje, parkolási lehetőség

Vacsora helye, ideje, megközelíthetősége

Éjfélkor menyecsketánc

Ez természetesen ment a meghívóval, a menükártya pedig az asztalon volt.

2013. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó jó egy baromság, hogy még ráírtátok azt is, hogy hol van parkolási lehetőség... ó te jó ég! Neked aztán gáz lehetett a meghívó...
2013. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok...

nekünk is volt egy "hasznos információk" összeállításunk...

Térképpel, telszámokkal, és 3 címmel...


Ezt csak annak adtuk, aki nem helyi, és igényelte, de mindenkinek e-mailben küldtük, 2 embernek kellett kinyomtatva(időseknek)


Igazából ezt a mankót a szolgáltatóknak (fotós, vőfély.) csináltuk, de másnak is jól jött.dőleg azoknak, akik a megyében sem jártak sosem, így senki nem tévedt el


De ezt nem neveztem volna programkártyának..

2013. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

4-es!

Ezek nem a meghívón voltak, hanem egy plusz kártyán, természetesen szerkesztve, fogalmazva, illeszkedve a meghívó stílusához. A szertartás egy parkban volt, ahol nem lehetett parkolni, volt külön rész, amit foglaltunk. És igen hasznosnak találták ezt a pluszt, mivel a többség nem volt helyi. Nem 40 fős esküvőről volt szó, így nyilván több szervezettséget igényelt. Na de ez már nem a kérdéshez tartozik...

2013. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szegény hármas, kár volt így lepontozni... Ha messziről érkeznek a vendégek egy tök ismeretlen városba, igenis hasznos egy ilyen információs kiegészítés. Sőt, az sem butaság, ha a főbb helyszínek oda vannak írva, mert lehet, hogy egy-két vendég önhibáján kívül késik, és ha nem ér oda az első helyszínre, a programkártya alapján be tud kapcsolódni az eseményekbe a következő helyszínek valamelyikén. Persze, ne késsen senki, de nyilván mindenki látott már baleset miatti dugót az autópályán, vagy bármi más okot, amire az ember nem számít induláskor. És hát kellemetlen az események közepén hívogatni a családtagokat, hogy késés esetén hova, mikor menjünk. Egyszóval, szerintem praktikus.


Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy a meghívón ott egy kilométer szöveg, hanem a borítékba a meghívó mögé csúsztatnak egy kártyát, ami hasonló stílusú, igényes darab, de a meghívótól különvehető, indulás előtt zsebreteszi az ember, és ha gond lenne, ott van kéznél.

Ilyesmi módon kell elképzelni, ahogy a képeken is látszik: [link]

2013. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Általában igen de csak akkor hogya a meghívottak szerepelnek a digitális vendég listában
2013. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!