Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két tanús esküvő vagy családda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tanús esküvő vagy családdal együtt, de csak szertartás? Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

Első verziónál két barát a tanu,család meg utána tudja meg.

Második verzió: szűk család ott van a szertartáson,de ennyi,semmi lagzi,semmi vendéglátás,csak a 15 perces szertartás,aztán mindenki mehet haza.

Ha rokonokon múlna,akkor nagy felhajtás lenne dinomdánommal,de mi semmi ilyet nem akarunk,csak szépen csendben összeházasodni.


2013. okt. 9. 10:21
1 2 3
 1/27 Je Veux ***** válasza:

Ha már úgyis csak szertartást szeretnétek, akkor szerintem család. Biztosan szeretnének titeket látni miközben kimondjátok az igen, boldoggá tennétek őket.


Ha arról lenne szó, hogy két tanús, vagy nagy családos lagzis, akkor értem a dilemmát.

Így, hogy lényegében ugyanarról van szó, nem értem, hogy ez miért kérdés.


Tán ennyire problémásak?

2013. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nálunk ez aktuális, ma megyünk időpontot foglalni :)

Nagyon sokáig kéttanúsat akartunk, de végül is szerencsére úgy döntöttünk, hogy rajtunk és a tanúkon kívül ott lesznek az anyukáink (párom apukája rég meghalt, az enyémmel meg nem tartom a kapcsolatot), és az én testvérem.

Hétköznap esküszünk, ingyenes, minden "sallang" mentes szertartás lesz, utána koccintunk csak itthon.

Szerintem a nagyon szűk család azért legyen jelen, kivéve, ha rossz a kapcsolatotok. Utólag megmondani nem lenne szép dolog, mindenkinek jogosan esne rosszul.

2013. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Ha nem lesznek ott,akkor azt fogjuk hallgatni évekig,hogy kihagytuk őket.

Ha ott lesznek,de csak szertartás,akkor azt fogjuk hallgatni évekig,hogy nem volt lagzi,pedig ők ezt és ezt és ezt is csinálhattak volna a lagzin,és nem bulizhattak egy jót,nem táncolhattak stb,stb.

2013. okt. 9. 10:29
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: az elején mi sem tartottuk durvának az ötletet, hogy csak a tanúk és mi leszünk jelen, mert úgy voltunk vele, hogy ez "csak" polgári, egy aláírásért minek jönnének a többiek is...Nem is tűntek szomorúnak a döntés miatt, de mikor a napokban végleg eldöntöttük, hogy márpedig mégis legyenek ott, mindenki úgy örült, hogy elszégyelltem magam :) Lehet, hogy csak öt perc lesz, de akkor is esküvő, elég fontos pillanat lesz, jó, hogy megosztjuk a családdal.
2013. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ha ebből a kettőből lehet választani (én lagti párti vagyok amúgy). akkor a családdal. Biztos nagyon rosszul esne nekik ha kihagynátok őket.
2013. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát ez nehezíti a dolgot. Mi nem állunk úgy anyagilag, hogy nagy esküvőt tartsunk, de nem is várják el tőlünk a családban. Én sütök majd esetleg pogácsát, felbontunk egy üveg jó bort, és ennyi, mindenki jól fog szórakozni így is.

Határozottan szögezd le, hogy ez lesz, szeretnétek, ha jelen lennétek, de ha úgy érzik, hogy nem bírják megállni a szertartás előtt/után, hogy beszóljanak, akkor maradjanak otthon, mert nem akarjátok, hogy elrontsák a hangulatot egy ilyen szép napon. Jogotok van ahhoz, hogy kicsi esküvőt tartsatok, ebbe egész egyszerűen nem szólhatnak bele.

2013. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ifjú pár + két tanú + szülők, max. testvérek!
2013. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

És ha megbánjuk,mert egész szertartás előtt és után hallgathatjuk,hogy ez nem is esküvő,mert nincs dinomdánom?

Ismerem őket,99%,hogy ez lesz.Anyós és anyám is ezen fog hisztizni,apám és após meg azon,hogy nem ihat a lagzin,és hasonlók.

ezért gondolkodunk két tanúsban,ahol nyugi van,csak mi ketten,és két olyan tanu,aki rossz szót nem szól,mert csak ennyi.

2013. okt. 9. 10:34
 9/27 Je Veux ***** válasza:
51%

Ha így is, úgy is hallgatni fogjátok őket panaszkodni, akkor meg nem célszerűbb a kisebb rosszat hallgatni?


Nem igazán értem, végülis neked most mi bajod? NEm értem a problémádat.


Én is lagzi párti vagyok, számomra fontos a család, tehát a minimum, hogy a szertartásra elhívnám őket, de mint írtam..a kettő közt nem nagy a különbség nektek, nekik viszont hatalmas..

2013. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Lenne pénzünk lagzira,de ismerem mindkettőnk családját,volt esküvő nem olyan rég,olyanok,hogy ha azon én letten volna a menyasszony,én ott kapok sírógörcsöt.Nem tudnak viselkedni,nem tudják magukat visszafogni,és garantáltan nekiállnak veszekedni.
2013. okt. 9. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!