Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok egy olyan esküvöhöz ahol müanyag tányérok és poharak lennének! 40 fös esküvönk lesz. Saját pénzböl fizetjük. Viszont az már nem fér bele 40 ezerért béreljünk poharakat és tányorakat! Nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 13:16
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
75%

A link lemaradt:


[link]


csak virágdíszek nélkülit találtam, mert a fotókat még nem kaptuk meg

2013. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
72%

Minket végül támogattak, de az esküvőt nem aszerint terveztük...


Akkor házasodtunk, amikor megvolt a keret arra, amit akartunk (nem volt elszállt esküvőnk, és igényünk sem volt rá)


(De meglepetésemre anyagilag pozitívan jöttünk ki belőle, hiába mondtuk, hogy nem erről szól...)


9-19-21

2013. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
80%
2013. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
67%

Nos, én megértem, ha valaki nem akar esküvőre sokat költeni, de akkor étel se legyen, ha nincs rendes tányér... Legalábbis én még kínai büfében is mindig fintorgok a műanyag tányérokra, egy rendesebben nem az van...

Inkább lenne szűk családi kör vagy semmi, inkább ruhám se lenne, de műanyag tányért semmiképp.

Jó, ha nagyon, nagyon szépek, erősek, ízlésesek, akkor még beleférhet, főleg svédasztalosnál. De ahogy írták, a Tescóban oly olcsó tud lenni egy tányér, én inkább azt a megoldást választanám.

2013. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
87%
Most ez csúnya dolog amit írni fogok,de ha megveszitek a tányérokat valószínűleg visszajön az ára,mert manapság sokan pénzt adnak esküvőre! Nekünk a teljes esküvőnk ára visszajött,pedig pici esküvőnk volt 10fővel,és nem is számítottunk pénzre!
2013. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem így hidegtálakhoz egyálatalán nem gáz. Én voltam olyan eskűvőn, ami Balaton parton volt egy tábor közösségi helyiségében. Voltak szendvicsek, sütik és a főétel valami bográcsos leves volt. Ott is műanyag tányérok voltak.


Viszont ha úgy érzed zavar, akkor nem lehetne ezt kérni valakitől nászajándékba?

2013. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
46%

Művelődési házban szerintem gáz. Nem kell feltétlen venni vagy bérelni, de akkor a rokonságtól kéne kölcsönkérni étkészletet, szerintem nem baj, hogy különböző lenne, inkább mint műanyag.

Én egy bográcsos, sátras lagziban egyébként simán el tudnék képzelni műanyag tányérokat. De művelődési házba nem való.

2013. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Nem lesz müanyag tányér.Tényleg inkább megvesszük.Viszont a szines müanyag poharak maradnak!Sztem az egyáltalás nem gáz!
2013. nov. 15. 14:20
 29/44 anonim ***** válasza:
72%

Örülök, hogy meggyőztunk:)


Sok boldogságot!

2013. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!
2013. nov. 15. 14:23
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!