Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok egy olyan esküvöhöz ahol müanyag tányérok és poharak lennének! 40 fös esküvönk lesz. Saját pénzböl fizetjük. Viszont az már nem fér bele 40 ezerért béreljünk poharakat és tányorakat! Nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 13:16
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem, ha dekoratívan csinálod, jó minőségű műanyaggal, akkor nem gáz. Ha illik színben és stílusban az díszlethez meg a helyszínhez, akkor még különleges is lehet. Én a helyedben az egész lagzit ilyen laza, partyzós hangvételűvé tenném. Az emberek szeretik, ha a sok egyforma lagzi között olyannal találkoznak, amire nem számítanak. "Mindenki szereti a lázadókat" Ezek a dolgok megmaradnak az emlékezetben, de nem feltétlenül negatívan.

Nagyon sok boldogságot!

2013. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
50%
szerintem pont azért menő, mert eredeti. kismillió sablonos esküvő van, a tiétek egyedi lesz.
2013. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretnék senkit leszolni, mindenki addig nyujtozkodik amig a takaroja ér, de ez az a pelda, amikor ez szerintem is cikis... ha bulit is szeretnetek, meg kajat is akkor varjatok meg egy kicsit es sporoljatok, egy lagzira nagyon nem illo az ilyen!!!
2013. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyetekben elmennék inkább Vegasba feltenném az esküvő árát a feketére rouletton aztán vagy lyuk vagy fa.
2014. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!