Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok egy olyan esküvöhöz ahol müanyag tányérok és poharak lennének! 40 fös esküvönk lesz. Saját pénzböl fizetjük. Viszont az már nem fér bele 40 ezerért béreljünk poharakat és tányorakat! Nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 13:16
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2013. nov. 15. 14:23
 32/44 anonim ***** válasza:
75%

Most biztos le leszek pontozva, de nekünk a saját kertünkben volt fogadás, svédasztal meg hidegtálak, és bizony műanyag tányérok voltak meg összecsukhatós asztalok leterítve.

Jó, mondjuk nem volt nagy felhajtás, csak kaja, meg beszélgetés, meg saját hangfalról és számítógépről volt egy kis zene. Kb 50-en voltunk. Nekünk így tökéletesen megfelelt, a barátainknak is és a családtagoknak is, legalább is senki sem jött oda, hogy figyelj fú milyen gáz. Normális emberek ilyenen nem problémáznak.


Feltételezem senki sem az étkészlet miatt megy esküvőre...


Én amúgy megmondtam, hogy ha lenen pénzem sem költenék milliókat az esküvőre, mert szerintem nem ez a lényege.

2013. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
52%

Látom, már eldöntötted :)


Pedig szerintem is teljesen rendben van a műanyag tányér egy svédasztalos vacsin.

(Aki meg azt írta, hogy x év múlva is erről beszélnének... Nem tudom, szerintem ha az ember olyan rokonokat és barátokat hív meg, akiket szeret és ismerik, akkor ez nem fordulhat elő.)

2013. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Leet már késő,de egy ötlet, a műanyag tányér,evőeszköz,pohár kombóról mindenkinek a vacak,kirándulós fehét jut eszébe...Ha elmentek a Metroba,ott lehet kapni olyan műanyag poharakat és evőeszközöket,amiről csak akkor mondod meg,hogy műanyag,ha megfogod...(nekünk ilyen volt a lagzink állófogadás részén),emellé mi papír tányérokat vettünk,amik szintén teljesen korrektül néztek ki...A ti elképzelésetek szerint is meg lehet csinálni igényesen...Szóval szerintem érdemes tennetek egy próbát és megnézni,h ezek milyenek.

2013. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
55%

Nekunk is kerti grilles eskuvonk volt zenekarral stb

Mi is muanyag tanyerokban szolgaltunk igaz szinvonalas kemeny muanyag arany csikkal.

A poharak is min muanyagbol voltak ugyancsak a jobb fajtabol.

Az asztalokat magunk barkacsoltuk deszkakbol a padokat is minden szepen le volt teritve.

Az eskuvo lenyege a kozos unnep nem a tanyar es a kaja!!!

2013. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, azért remélem, neked nincsenek olyan szánalmas, üres életű rokonaid, akiknek 20 év múlva is az a legnagyobb történés az életükben, hogy papírtányér volt egy esküvőn.
2013. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon gáz.
2013. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Sztem nem beszélnének erröl 20 mulva!Csak a család lesz,meg 1-2 barát.De nem annyira jo módu senki.Ezért gondoltam h münyag tányér és pohár lesz.Én sem arra a tipikus 200 ft-os müanyag tányérra gondoltam igazábol.Már vettünk poharakat,müanyag de nagyon jol néznek ki!
2013. nov. 16. 13:08
 39/44 anonim ***** válasza:
63%
Na meg az is, hogy ki mennyi esküvőn volt és van-e mihez hasonlítania a tieteket... én pl. sose voltam még, szóval nem ismerek esküvői "szokást". Meg ez egy vendégség, szép is lenne, ha valakinek volna pfája felemlegetni, hogy másfélszer annyit is kaphatott volna ajándékba, mint amennyit kapott!
2013. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyobb gáz ha rossz az étel, arról inkább beszélnének utána!
2013. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!