Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi alapján választottátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választottátok ki, hogy hol tartsátok meg az esküvőtöket, lagzitokat? Jó döntés volt?

Figyelt kérdés
Mennyibe került az étel/ital fogyasztás? Hányan voltatok?
2013. okt. 1. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

3 hét múlva kiderül.


Minél kevesebb családtagnak kelljen utaznia.



Helyszín: beférjünk, plusz a költségek.

100 felett leszünk.

2013. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

beférjünk (120fő)

be lehessen vinni a bort, rövidet és a sütiket

ne kelljen rengeteg dekor - legyen valami alap dekoráció

magának a helynek a külleme, szolgáltató viselkedése, személye

kaja-ital ár (ez volt a legfontosabb szempont)

ne kelljen utazni, vagy ne sokat (végül 20km-t kellett menni)


a 120főre 490e-20e borravaló-t fizettünk, kaja+pia, rengeteg volt, rengeteget hoztunk haza, bor+pálinka házi volt, töményre összesen 30E-t költöttünk, zusammen kb. 4500-4700ft-ra jött ki MINDEN kaja+pia /fő.

2013. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Édesapám polgármester, ezért egyértelmű volt, hogy abban a kisvárosban esküdünk, mert így ő tarthatta a szertartást :) Szerencsére a városnak van egy nemrég felépített művészeti központja, aminek a színháztermében volt a szertartás, az előtérben pedig a vendégfogadás. Fontos volt, hogy az étterem közel legyen, így egy 1 perc sétára lévő éttermet választottunk, aminek jó volt a híre (márciusban esküdtünk, a rossz idő miatt a közelség jól jött). Utóbb kiderült, kereshettünk volna másikat... 5000Ft/főt kértek (60 ember volt), volt leves és 4-5 emberenként sültestál, rajta többféle hús és köret. A kiszolgálás borzalmas volt, a pincérek el-el tűntek, valakinek tűzforrón, nekünk pl. jéghidegen hozták ki a kaját, rányitották az ajtót a tortára, ami miatt megdőlt az alsó emelet (szerencsére a cukrászismerősünk, aki csinálta helybéli, így gyorsan megigazította és újraburkolta az alsó emeletet), szóval utólag biztos nem oda mennénk.
2013. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
3-as vagyok, alkoholt és sütit vihettünk.
2013. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Számunkra az ár is mérvadó volt, meg persze, hogy elférjünk, de azért a hely se legyen túl nagy, étteremben volt. Belehessen vinni a rövid italokat, süteményeket. Lehető legjobb döntés volt, jó fejek és ügyesek voltak a szakácsok, felszolgálók.

55 fő volt jelen, 5300 Ft/fő.

2013. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Frigg ***** válasza:
91%

Nekem külföldön volt az esküvőm, így igen szűkkörű volt. Párom külföldi. Az Ő családja volt jelen, és a közös barátaink, plusz anyukámék skypeon :) Mi itthon tartottuk, az udvaron, nagyon szépen fel lett díszítve, mi sütöttünk, főztünk, plusz a vendégek is hoztak. Én kifejezetten örültem annak, hogy otthon, kevés emberrel volt, sosem szerettem a figyelem középpontjában lenni, így is nagyon zavarban voltam. Szóval mi így olcsón jöttünk ki, és jól is éreztük magunkat :)


23/N

2013. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Jó döntés volt, nagyon elégedettek voltunk. Több helyen voltunk. Fontos volt, hogy közel legyen a templomhoz, legyen Budapesten, mert sok helyről jöttek a vendégek és ott tudtuk megoldani a szállást mindnekinek, illetve az, hogy legyen kerthelység.


Étel 5000, ital 3500/fő, a rövidet és a sütiket vittük.


75-en voltunk.


2012. júliusában volt

2013. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem értem, mi volt a lepontozandó a válaszomban...


(2es)

2013. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elolvastam a válaszod, én sem értem. Teljesen korrekt választ adtál a kérdésre...
2013. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy közel legyünk a polgármesteri hivatalhoz és ár alapján. Másfél hete volt az esküvőnk, nem lagzi volt, csak vacsora. 33an voltunk és 115ezer forintot fizettünk, úgy, hogy a rövideket mi vittük. Szerencsénk volt mert fogyott rendesen, sokan azért nem jöttek kocsival, hogy tudjanak inni. Teljesen megvoltunk elégedve.
2013. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!