Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor lesz az esküvőtök? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz az esküvőtök? Hogy álltok a szervezéssel? Volt/van probléma a szervezésnél a párotokkal?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Szeptemberben. A párommal szerencsére nincsenek. Bár néha összekapunk vagy megsért (kicsit), de nem az esküvőn.
2013. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk augusztusban lesz. Elég jól állunk a szervezéssel, a lényeges dolgok megvannak már. :)

Párommal semmi probléma nincsen, inkább átadta nekem a szervezést, mert azt mondja én úgyis jobban értek hozzá pl. a dekorhoz, de amúgy amiket én kinézek, azok tetszeni szoktak neki. :)

2013. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mi is jól állunk a szervezéssel, ruha van már csak vissza, no meg a dekoráció.
2013. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Márciusban lesz. Megvan az anyakönyvvezető, pap, keresztlevelek, zenekar, vőfély, étterem, fotós, virágos, menyasszonyi autó, szállás a vendégeknek. Meghívó, és köszönőajándék rendelés alatt.

Párom aktívan részt vesz a szervezésben, együtt keresünk, döntünk el mindent.

2013. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy nem tudom miért lettem lepontozva. Az én párom is aktívan részt vesz, csak az az 1-2 dolog, mint pl a dekor úgy gondolja, hogy ő ahhoz úgysem ért annyira és inkább maximálisan rám bízza, mert tudja, hogy jó ízlésem van ezekhez. Attól függetlenül mindent együtt csinálunk!! Együtt egyeztettünk a fotóssal, dekorossal, étteremmel.
2013. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Januárban. Nem lesz lagzink, úgyhogy sok szervezni valónk szerencsére nincs.

Az anyakönyvvezetővel egyeztetünk még az ünnepek előtt a zenével kapcsolatban, meg lassan nézünk ruhákat is, de mivel csak sima alkalmi ruhát + öltönyt kell beszerezni, nem kapkodunk, mert valószínűleg mindkettőnkről menni fog le még pár kiló az esküvőig. A lelkészünkkel kell még beszélnünk, meg pár jegyesoktatáson részt vennünk, de ennyi. A hajammal vagyok egyedül gondban (nemrég vágattam le), és most nincs ötletem, de ez kb. a legnagyobb problémám :)

Ja, még a gyűrűnk sincs meg, de a következő hetekben azt már elintézzük, kinéztük már rég, csak meg kell rendelnünk.

2013. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem, hogy azért pontoztak le, mert te csinálod a nagy részét, és nem a párod. Csak ilyen kedve volt valakinek :) Nálunk is én szervezek meg mindent, én keresek a neten (hozzá teszem, több időm is van rá), viszont páromnak mindent megmutatok, megbeszéljük, mi hogy legyen. Ennek ellenére én vagyok a fő esküvőszervező és szerintem ez a legtöbb párnál így van. Számomra érdekes lenne, ha a párom választaná ki, hogy a pink melyik árnyalatából legyen a dekoráció :)
2013. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen, én is pont így vagyok vele, hogy több időm van, mert most munkakeresési fázisban vagyok küldözgetem az önéletrajzokat, de mellette én többet tudok ezzel foglalkozni, mint a párom, aki minden nap este ér haza, akkor meg már szegénykém pihenni akar. :)
2013. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, ment a zöld kéz mindenkinek. Várom a továbbiakat is. :)


Nekünk augusztusban lesz, jó formán minden megvan időpont, étterem, dekoráció, vőfély, fotós, zenekar.

Nálunk is az van, hogy én összeírok mindent és majd közösen döntöttünk. Állás keresésben vagyok így jobban rá érek, én írtam össze az éttermek listáját majd együtt mentünk megnézni. A dekort az étterem stílusához passzolva választottuk ki. Vőfély, fotós, zenekar egyértelmű volt, hogy kit akarunk így ezen nem gondolkoztunk sokat.

Az időpont rám volt bízva, hogy melyik nap legyen, augusztust akartunk mindenképp.

2013. nov. 20. 15:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten dolgozink,így este munka után van időnk ilyesmire.Együtt keresgéltünk meghívó ötleteket,együtt választottuk ki a menüt,az ültetéssel szenvedünk épp,azt már tizedszer írjuk át,múlt héten voltunk lebeszélni az étteremmel a részleteket,a dekort is akkor választottuk ki együtt.Szerencsés vagyok,hogy társam mindenben,most a jegyesoktatást szervezzük,mert nehéz egyszerre szabadnak lennünk.Egyedül a ruhámról nem tud semmit és én sem az övéről,az mindkettőnknek meglepi.Ja,a zenéket is együtt válogatjuk,ezt élvezzük a legjobban. :)
2013. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!