Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek miért van annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van annyi rosszullét esküvőkön?

Figyelt kérdés

Idegesség, stressz, elfelejtenek enni-inni, az hogy álldogálni kell a ceremónián? Vagy igazából nem is gyakoribb mint más helyzetekben, csak az én eddigi tapasztalataim csalókák? :-)


24/F



2013. nov. 23. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én akárhány esküvőn voltam eddig a 28 évem alatt, egyiken se ájult el senki. Sőt, az enyémen se.

Viszont voltam olyan esküvőn, ahová jött a koraszülöttmentő, mert az egyik vendégnek 6 és fél hónaposan elfolyt a víze és beindult a szülés. Na, ott aztán mindenki úgy próbált segíteni, ahogy tudott.

Végül folytatódott a lakodalom, de persze várta mindenki a híreket és az ifjú pár jelentette be a jó hírt, hogy anya és a baba is jól van. Így az ő egészségükre is ittunk. :)))

2013. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Vannak olyan emberek akik könnyebben lesznek rosszul, például a meleg miatt, vagy sokat állnak. Nekem egyszer a volt osztálytársam esett össze tanévnyitón.
2013. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Azért mert túlidegeskedi magát az ember


Pl a menyasszony esetében nagyon igaz


Amikor pedig már látja az ember,mhogy minden megy, akkor leereszt, az adrenalin elszáll, és akkor jön a hányinger, összecsuklás...stb


Ráadásul pl a menyaszonyok nagy részének már apokkal előtte hasmenése van a stressztől, de enni/inni nincs ideje, vagy gyomra...így kiszárad, és a vércukra is leesik.

Saját tapasztalatból beszélek.

Én a vacsin lettem rosszul, az addig nagyon kényelmes ruhám, elkezdett szorítani...enni nem tudtam, ki kellett menjek..

3 pálinka, és utána jól lettem:)

/ jah szégyen nem szégyen amúgy birom az alkoholt, így nem ártott meg!/


Engem 2 héttel az esküvő előtt figyelmeztetett a vőfély, hogy higyjem el, hogy ha így folytatom rosszul leszek, mert túl sok az ideg bennem, és "pánikolok" a sok hülyeségen feleslegesen.

Javasolta,hogy szedáljam kicsit le magam valami nyugtató teával..


Ugye ő évi 20 esküvőt végig csinál, már tudja,mhgy ki a hajlamos erre, ismeri a jeleket...úgyhogy figyeli is a szertartás után és a vacsi alatt (akkor szokott a gond lenni) a menyasszonyt..


Úhpgyhgy jól látod, gyakoribb, és jellemző



Szerencsére nagyon sok esetben a násznep észre sem veszi, pl nálunk sem, csak a férjem, a vőfély és az édesanyám tudták, amíg később nem meséltem

2013. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

A hosszútávú stressz miatt (itt sül ki).


Egy esküvőre általában elég sokat készülnek az emberek, kivált azok, akiknek ez a legnagyobb álma, már kisgyerekkortól fogva.

2013. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az alábbiak miatt:

- vmiért a legtöbben ragaszkodnak a nyári esküvőkhöz, nyáron pedig legtöbbször nagyon meleg van. Sok ember meg könnyen rosszul lesz a melegben, főleg ha nem iszik folyamatosan. Na már most mondjuk egy szabadtéri szertartáson, ahol vmi óráig tartó beszédet meg kell hallgatni plusz ceremónia, nem ihat közben... tuti lesz 1-2 ember, aki rosszul lesz kánikulai melegben

pont ezért iskolai, kint tartott évnyitó/zárókon mindig van 1-2 gyerek, aki rosszul lesz... főleg olyan helyeken, mint a mi sulink volt, ahol semmi árnyék nincs a nagy placcon, és nem engedték az ofők, hogy hátrébb álljunk a hűsbe, mert akkor nem vagyunk elég közel a beszédet mondó igazgatóhoz...

- pia... sok ember nem bírja a piát

- zsíros, olajos esküvői koszt... ill. rosszabb esetben a melegben picit megbuggyant ételek is

- stressz is lehet az oka, pl. aki a szervezésben is oroszlánrészt vállal... ehhez még jó kombó az, ha vki idegességében vagy idő szűkében vagy mindkét okból nem tud enni, aztán az első dolog, ami a szervezetébe megy, a gratulálós pezsgő...

2018. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!