Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon ciki, ha egy koszorúslá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha egy koszorúslány rosszulléte megzavar egy esküvői szertartást, ugye?

Figyelt kérdés
Annyira gáz volt ami történt velem múlt héten. Bárcsak kitörölhetném valahogy azt a délutánt. :-(

2013. szept. 22. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz arról, ha rosszul lettél. Mi történt? Elájultál, vagy ki kellett rohannod?
2013. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek ciki de minden esküvőn történik valami ilyen.
2013. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy egy kicsit az volt,de nem te tehetsz róla.Haragudtak rád vagy mi??Amúgy mi történt???
2013. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt?


Neked ciki csak, szerintem a többiek nem cikinek érzik, hanem maximum kellemetlennek, de szerintem senki sem hibáztat.

Én csak sajnálnálak, hogy rosszul voltál, és hgy kellemetlenségbe kerültél.

Minden esküvőn van valami emlékezetes, később majd még te fogod mesélni, hogy milyen cikinek érezted, és mi történt.

Nem hinném, hogy direkt volt, akkor pedig sokmindent nem tehettél volna...

2013. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi történt ? :/

szerintem nem ciki, biztos mindenki megijedt

2013. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit az, de biztos nagyobb volt az ijedtség mint hogy azzal foglalkozzanak hogy milyen ciki. Mi történt? :S
2013. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lassan egy honap telik el azota de minden heten kiirod...
2013. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, emberek vagyunk, bármelyik percben rosszul lehetünk, sőt bármelyik percben akár meg is hallhatunk. Szerintem örülj hogy nem haltál meg. Na az már elég ciki lett volna, ha ezzel elrontod más esküvőjét. Tapintatlanság valakinek az életének a legboldogabb napján a helyszínen meghalni.
2013. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esküvőn recsegős ropogós bugyborékolósat fingani, na az már ciki!
2013. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!