Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a menyasszonyi ruhát méretre szabatni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy megvenni és rámszabatni érdemes, vagy inkább kölcsönözni?

Hol lehetne esküvői ruhát szabatni és kb. mennyiért Budapesten, Százhalobattán, Érden vagy Székesfehérváron érdekelne? (ahol venném a ruhát, ott nincs erre lehetőség)



2013. nov. 28. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem most dec. 7-én lesz esküvőm és én bérlem a ruhámat. Új ruha, én leszek az első viselője.A bérlés kerül 110.000 forintba, ha meg szeretném venni, akkor 199.000-ért megvehetném, de nem szeretném. Kellett a ruha hosszán igazítani a cipőm miatt 3,5 cm, ezt ingyen megcsinálta a szalon.

Én azért nem veszem meg a ruhát, mert úgyis csak ezen az egy napon lesz rajtam, a későbbiekben pedig nem tudom hogy el tudom-e adni annyiért, mint amennyit valóban ér.

2013. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vettem a ruhát 72.000 Ft volt. Új ruha, rám igazították, ez benne volt az árban. Araonline a szalon neve. Vannak kész ruháik is, de bármit meg is csinálnak. Én a kész ruhák közül választottam. A mai napig azt tartom a legszebb ruhának.
2013. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért szeretném megvenni, mert találtam kb. 2 helyet, ahol úgy olcsóbb lenne (25-60ezer), csak annyi, hogy ők igazítást, szabást nem vállalnak. Nem voltam még próbán, nem tudom, hogy milyen méret lenne jó és mennyit kellene rajta igazítani...

Először én is mindenképpen bérelni akartam, de egyik ismerősöm rávezetett arra, hogy venni is lehet szépet, újat olcsón... csak a szabása nem tudom mennyi és hol lenne érdemes...

2013. nov. 28. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
A ruha, amibe beleszerettem, 160 lett volna kölcsönözve. Én megtaláltam ugyanezt a ruhát az interneten, egy lány árulta, egyszer használtan 120-ért. Egy mérettel nagyobb volt, ezért rám kellett igazítani, ezt egy varrónő megcsinálta 10ezer Ft-ért (sokat kellett dolgoznia rajta az anyagok miatt), így még mindig 30ezret spóroltam. Még nem volt szívem eladni, de sokkal jobban megérte :)
2013. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az orokkonorokke.hu-n is amik vannak ruhák nagyon olcsók és újak.

Érdemes nekik írni, mert postáznak is és kérés esetén náluk is benne van az árban a méretre igazítás.

2013. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!