Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Járt vki úgy, hogy esküvőszerv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt vki úgy, hogy esküvőszervezés közben teherbe esett, holott akkor még nem akart?

Figyelt kérdés

Pl. megvolt a kiválasztott ruha, és még volt vissza több hónap az esküvőig.

Leszögezem: fiktív dolog, de érdekelne, hogy mi lenne ilyenkor...


2013. dec. 16. 16:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A ruha miatt kerded, vagy miert?
2013. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Azért az emberek csak úgy nem esnek teherbe. Megfelelően kell védekezni.
2013. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy csak úgy nem, de véletlenül mégis becsúszhat.

Egyébként nem csak a ruha miatt, pl. ha még vissza van egy év, ki mit tenne? Értitek... még addig meg is tud szülni valaki.

2013. dec. 16. 16:20
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg egy év alatt meg is tud szülni? Csak úgy példának okáért...
2013. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Mivel úgyis összekötik az életüket, mivel úgyis akarnak gyereket, mivel a ruha nem a legfontosabb, én biztos a terhességemhez igazítanám a többi eseményt.

A ruhát, az időpontot, mindent amit kell. Sokkal fontosabb mint a ceremónia.

2013. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Régen ilyen esetben előrehozták az esküvőt és a lakodalmat is, amíg nem nagyon látszott semmi.

De sokan csak lakodalom nélkül esküdtek meg.

De ismertem olyan menyasszonyt, aki elvetette a babát. (ezt nem tartom követendő példának)

2013. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Én pont így jártam. Megvolt az eljegyzés, megvolt a dátum, megvolt a ruha kiválasztás, és utána meglett a pozitív teszt. Az esküvőt előbbre hoztuk a menyecske ruhát kellett lecserélni, a menyasszonyi ruhán tudtak annyit engedni és én voltam a világ legboldogabb menyasszonya! :)
2013. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

En meg minidg nem ertem a kerdest....

Ha a rendezveny miatt kerded, akkor ha par honap mulva eskuvo, akkor nem tennek semmit, ha sokkal tobb, akkor leegyszerusitenem, mert 8 honapos terhesen, vagy 2 honapos babaval nincs sok ertelme nagy bulinak.

Ha a ruha miatt, akkor olyat valassz amin konnyen lehet meretet allitani.

Ha amiatt kerded, hogy huu eskuvo elott gyerek, akkor azzal meg ne torodj, mar ki volt tuzve az eskuvo, mit szamit, hogy utana vagy elotte.

2013. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem miattam kérdezem, csak elképzelem a szitut, ha pl. pont 9 hónap van vissza az esküvőig, valaki akkor lesz terhes, és már MINDEN és MINDENKI le van foglalva, foglalóval.
2013. dec. 16. 16:30
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Nekem eszembe nem jutna egy vagy akár fél évre előre leszervezni esküvőt. Ezért ez elég speciális eset, nyilván van konkrét apropója, ha eszedbe jutott...
2013. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!