Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik menyasszonyi ruha szebb? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

5 ruha között hezitálok, mind nagyon tetszik, de nem tudok választani. Szerintetek melyik a legszebb, nektek melyik tetszik a legjobban?(akár kis véleményt is irhattok az összesről)


1. [link]


2. [link] (ezt pánt nélkül képzeljétek el)


3. [link]


4. [link]


5. [link] (ez egy Vera Wang ruha, ugyanilyen lenne)


Előre is köszi :)



2014. jan. 11. 14:54
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Az alakom szép, azzal nincs gond, mellben(nem természetes) és csípőben erősebb vagyok,de a hasam lapos, a lábaim pedig -viszonylag-hosszúak.
2014. jan. 11. 15:01
 12/44 anonim ***** válasza:
Második.
2014. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Arban egyikkel sincs gond. Az elsot es a negyediket mar probaltam, a masodikat es a harmadikat egyeni tervezom csinalja, meg nincsenek kesz, az 5. pedig a napokban erkezik meg kulfoldrol.
2014. jan. 11. 15:05
 14/44 anonim válasza:
Nekem a 3-as vagy az 5-ös tetszik. :)
2014. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a 3. tetszik.

De egyet jegyezz meg, attól, hogy szép az alakod még nem áll jól rajtad minden ruha!

2014. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
90%

Az első valahogy fura. Mintha mindent bele akartak volna zsúfolni: legyen hosszú, hercegnős, de szexi, sokat mutató is. Csak valahogy nem lett jó ez a keverék.


A második úgy szép, ahogy van, a maga egyszerűségében különleges, de így vállpánttal, pánt nélkül az ilyen felsőrész nem mutat jól.


A harmadikkal nincs semmi baj, de valahogy a felső része nekem nem annyira tetszik. Egyszerű, szép, de valahogy nem az a ruha, amire rácsodálkozok, hogy hű, ez igen!


A negyedik egyáltalán nem tetszik, a dekoltázs fura, meg az egész olyan semmilyen nekem.


Az ötös meg nekem így túlzás, bár nem tudom, hogy mutat rajtad felvéve, akár még jó is lehet.


Én a másodikat választanám ezek közül.

2014. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Második!!! :))
2014. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Hármas vagy ötös, de inkább hármas.
2014. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

1. nekem nagyon tetszik, de engem is lebeszéltek ilyenről mint menyasszonyi ruháról. A rövidsége miatt. De mivel nagyon tetszik a fazon, hasonló lesz a menyecske ruhám (csak hátul nem ilyen hosszú).


2. Valahogy túl egyszerű, nem tetszik.


3. Kicsit egyszerű, de nagyon szép, egy szép övvel fel lehetne dobni, de a felső része túlontúl semmilyen.


4. Nagyon szép, ha Neked jól áll, akkor szuper.


5. Gyönyörű, bár egy kicsit nekem túl hatalmas, királylányos ez a szoknya.


Összességében a 3. vagy 5.-t választanám.

Bár próbáltam egy csomó tüllszoknyásat, és tudom, hogy ez most menő, de nekem nem elég elegáns az esküvőmre, nekem a tüll miatt kicsit kis királylányos, hercegnős, gyerekes és túl túl túlzás picit, de ez csak az én véleményem :) félnék, hogy kiszakad a tüll, valljuk be, van rá esély, hogy sérül, ez ilyen ez az anyag.

De ha a 3-as, akkor mindenképp kell rá vmi öv, ami feldobja.


Sok boldogságot! :)

2014. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
92%

"Arban egyikkel sincs gond. Az elsot es a negyediket mar probaltam, a masodikat es a harmadikat egyeni tervezom csinalja, meg nincsenek kesz, az 5. pedig a napokban erkezik meg kulfoldrol."

Tehat konkretan azt akarod be mesélni, hogy minimum 3 ruhád mar van/lesz ezek közül. Persze. :D

2014. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!