Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik menyasszonyi ruha szebb? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

5 ruha között hezitálok, mind nagyon tetszik, de nem tudok választani. Szerintetek melyik a legszebb, nektek melyik tetszik a legjobban?(akár kis véleményt is irhattok az összesről)


1. [link]


2. [link] (ezt pánt nélkül képzeljétek el)


3. [link]


4. [link]


5. [link] (ez egy Vera Wang ruha, ugyanilyen lenne)


Előre is köszi :)



2014. jan. 11. 14:54
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
57%

Ezt úgy bírom, annyira jellemző! :D Itt egy egyszerű kérdés, hogy melyik ruha szerintünk a szebb. Erre már egy oldalon keresztül az a téma, hogy a kérdező hogy veszi, hogy jut hozzá miért úgy veszi, ki fizeti. :D

Gondolom, mindenki jobbat alszik ma este, ha kiderül, hogy valakinek, akihez közünk nincs, akit nem is ismerünk, vajon az apja fizeti-e a menyasszonyi ruháját? :D

2014. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
32%

Az 1., 2., 3. mind gyönyörű, az utolsó kettő nem tetszik.


Szerintem az első a legszebb.

2014. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a 5. a favorit:)
2014. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
5 !!!!!
2014. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
4. :) Szerintem az a legkülönlegesebb. :)
2014. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. a stílusom. A pánt nélkülieket és a nagyon puffos aljúakat nem bírom. Az 1. az ízlésemnek túl rövid elöl.
2014. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon szép!!!!

Az 1. szerintem senkin sem áll jól, tök mindegy milyen a lába, az egész furcsa. a 2. is szép. Az 5. a legszebb!

2014. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
2. és 3. majd írd meg, melyiket választottad!
2014. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy,honnan írsz,mennyi pénzed van rá neked vagy az édesapádnak....hála az égnek nem vagyok írigy természet..

de nekem ezek közül egyik sem tetszik igazán...ha nagyon kellene választani sz első lenne...az olyan "bevállalós"

Vera Wang-nak vannak szebb modelljei és még sok-sok gyönyörűség...ezek meg....na nem sértésnek szánom..de olyan snassz ...

2014. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Őszintén, ha apuci kifizeti és tényleg Oroszországban jól éltek, akkor nagyon vékony a pénztárca. Nem valami szépek a ruhák, az orosz barátnőm olyan katalógust mutatott, hogy elájultam, ezek elég gázok. Nézz még körül.
2014. jan. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!