Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik menyasszonyi ruha szebb? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

5 ruha között hezitálok, mind nagyon tetszik, de nem tudok választani. Szerintetek melyik a legszebb, nektek melyik tetszik a legjobban?(akár kis véleményt is irhattok az összesről)


1. [link]


2. [link] (ezt pánt nélkül képzeljétek el)


3. [link]


4. [link]


5. [link] (ez egy Vera Wang ruha, ugyanilyen lenne)


Előre is köszi :)



2014. jan. 11. 14:54
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
Nekem az 1.és a 3. tetszik én is ezeket a típusú ruhákat szeretem. De ha egyet kéne mondanom a harmadik a legjobb
2014. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a hozzászólásokat...Engem az első érdekelne,nem tudjátok milyen ruha? Köszönöm
2014. okt. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
42: szerintem Daalarna
2014. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Nekem nem töltődik be az 5.ruha. :( Valaki belinkeli máshonnan, ha van egy kis ideje?

Nekem a Daalarnák kevésbé jönnek be, de valószínűleg azért, mert nem az én alkatomra vannak tervezve. (85B) :) :D

Egyébként én szeretem Vera Wang ruháit, az enyém egy fekete Vera Wang lesz, a 2012-es őszi kollekcióból. Kevésbé vagyok eleresztve, szóval az ár nyolcadáért varratom, de az sem kevés pénz. (Nem találtam eredetit,csak Milánóban van egy szalonban,ami 6000dollárért válna csak meg tőle.)

Vera Wangtől az egyel ezelőtti kollekcióból az ombre rózsaszín is fantasztikus, ráadásul eredetit lehetett 2-3hónapja leárazásban venni 152ezer forint körül a Davids Bridalon, most is van, de csak más színben, a rózsaszínek elfogytak. (Pesten meg bérelhető 320ért, mert persze még eredeti és európai áron vették, ami óriási különbség.)

2014. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!