Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Előbb gyerek majd esküvő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb gyerek majd esküvő? Kinek mi a véleménye? Volt már vki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 10:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Rengetegen. Nyitom a sort. Esküvő-gyerek-válás. Kapcsolat-gyerek-nem lesz esküvő.
2014. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Igen, így voltunk. Szándékosan vállalt gyerek, 2 évvel később esküvő.
2014. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Én nem örülnék, ha esküvő előtt becsúszna. Nálunk házépítés-esküvő-gyerek a tervezett sorrend.
2014. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ja igen,azt akartam írni,hogy nem feltétlenül becsúszott gyerekről van szó :) hanem saját elhatározásból előbb gyerek majd esküvő:)
2014. jan. 13. 11:13
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem pedig gyermekvállalás után igazi az esküvő. Nincs is nagyobb megpróbáltatása egy kapcsolatnak, mint amikor gyermeket vállalnak. Ha a kezdeti nehézségek ellenére kitartóak, akkor tényleg van esélye, hogy örökre szóljon.
2014. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Számomra nem elítélendő ,mindenki maga dönt a sorrendről ... Nem biztos ,hogy az érzelmi bizonytalanság stb lehet az oka ,ha az esküvő várat magára . Saját magunkat tudom példaként felhozni .5 nap után költöztünk össze a párommal ..rá 3 évre lettem terhes ... A gyermekünk most lesz 9 éves és az eljegyzés csak most volt 2 hete ;-) .. esküvő pedig nyáron lesz . Nagyon szeretjük(!!!) egymást a mai napig ... mi ezzel a sokak számára megkésett lépéssel csak feltesszük az i-re a pontot . (:
2014. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Kutya - gyermek - esküvő - lakásvásárlás - gyerek.


Nem fordítanám meg a sorrendet. Nagyon is jó volt ez így.

Nem volt fáradtság az első gyerkőcnél elintézni az apasági nyilatkozatot. kb. 5 perc alatt megvoltunk vele.


Most pedig fél perc se volt lefénymásolni a házassági anyakönyvit, mert csak ennyi kell a kórháznak.


Egyébként semmivel sem lesz "több" a második gyerkőcünk, mert házasságban születik.

2014. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Gyerekválalás önmagában egy életre való elkötelezetséget jelent, így jobb ha már előtte van esküvő.
2014. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
*gyermek
2014. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Életbe nem mosnád le magadról, hogy azért vettek el mert van gyerek nem azért mert ti akartátok.
2014. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!