Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kivel mentetek/mentek menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel mentetek/mentek menyasszonyi ruha próbára?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül voltam 3 szalonba a negyedikbe lett meg végül és ott ott volt a barátnőm. Nem kértem ki senki véleményét, vagyok annyira határozott.

De ahol megengedték volna ott jó lett volna egy fotó rólam amikor először van rajtam a menya ruha

2014. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barátnőimmel.
2014. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel,aki akkor még vőlegényem volt.

Nem érdekelt babona és egyéb hülyeségek,barátnők túl elfogultak,női rokonok kibirhatatlanok,páromban bizom meg ilyen téren csak,és egyéb ruhát is szeret jönni velem vásárolgatni.

2014. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyósommal :-)
2014. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hugommal.
2014. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukámmal és egy barátnőmmel. De nem szóltak bele a választásba.
2014. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én ma voltam (koszorúslány leszek)

a másik koszorúslánnyal voltunk, és elmondtuk a véleményünket a ruhákról.

2014. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
barátokkal :9 2 barátnő. élvezték, mert amikor én megtalálram álmaim ruháját, ők is próbálgathattak :)
2014. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!