Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi szütyőt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi szütyőt érdemes venni? Használtátok, nem volt útban? Mit tettetek bele?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 10:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Én kaptam a ruhához szájfény, zsepi volt benne. Jó ha van, de nem feltétlenül szükséges.
2014. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Hazsnáltam, de nem volt nálam.. A bnőmnél volt, vagy anyukámnal, azrt volt jó, mert abban csak az én dolgaim voltak, ha kellett valami, akkor csak azt odaadták... Mást is eget hasznalni, de sztem így praktikus vot..


Vlt benne:

Tű cérna..kellett

Zsepi.. Kellett

Biztostű (nem nekem, de kellett)

Szőlőcukor: fotózáskor folyamantosan nyomtam, mert enni nem tudtam, hogy el ne ájuljak utána(hajlamos vagyok rá)

Tampon... Tudtam, h nem kell, de a biztonság kedvéert:)

Szájfény..szájápoló..

Fogamzásgátló

Lázcsillapító, orrspré(előtte mindketten végeig betegek voltunk)

Kisolló (ez mar csak plusz volt a cérna, és tű mellé:))

Plusz hullámcsat, hátha valami baleset éri a hajamat, nem kellett..

Ami jő lett volna plusz minidezodor(lehet a dmben kapni) nem gondoltam rá, úgy éjfélkor jólesett volna)

Ennyi..

2014. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Venni nem vennék külön.. Adták a ruhához...


Használnék más szütyőt..


2.

2014. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint jó ha van. :)
2014. jan. 26. 11:02
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is lesz és a ruhához fogják adni, tehát benne lesz az árban. :)
2014. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ezek szerint én rossz helyet választottam, mert csak mondták hogy lehet bérelni azt is meg gyűrűpárnát is, és ezért kérdeztem, mert nem tudtam megéri-e.
2014. jan. 26. 11:07
 7/29 anonim ***** válasza:
25%

Nem érdemes venni. Borzasztóan idétlen látvány, utoljára a '90-es években volt divat.


Természetesen a hasznos holmiknak érdemes nálad lennie egy kistáskának, és ez akár lehet egy csinos fehér dolog is, de ezek a kifejezett szütyők, amiket a csuklójukra akasztva tök feleslegesen maguknál hurcolnak a menyasszonyok, röhejesek :S

2014. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
nem akartam, de muszáj volt, mert olyan iszonyat náthás lettem két nappal az esküvő előtt, hogy ihajjj
2014. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem szütyőm volt, hanem egy szaténtáskám. Nem volt útban, amikor útban lett volna, akkor a tesóm kezébe nyomtam.

Volt benne zsepi, púder (nagyon meleg volt és izzadós vagyok), rúzs, asztmagyógyszer, telefon, a személyim, és kb 3000 Ft gyorssegély, ha bármi történik.

2014. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem szütyőm volt, az csúnya szerintem. Egy clutch volt nálam, ami illett a cipőmhöz és a kiegészítőimhez színben. Rúzs volt benne, zsepi, mobil, meg blotting paper (nem tudom pontosan, mi ez magyarul, ami felitatja a faggyút a sminkről). A többi smink, illetve a többi cucc egy nagyobb táskában volt az autóban, az étteremben, meg ahova épp mentünk, és szükség lehetett rá. Csak nem hurcoltam magammal.
2014. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!