Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi szütyőt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi szütyőt érdemes venni? Használtátok, nem volt útban? Mit tettetek bele?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 10:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 20-as! (Gondolom 18-as is Te Vagy) A hozzászólásomat így kezdtem:

"Az más, amikor a fotózás helyszínére viszel magaddal ezt-azt akár egy kis táskában, hisz a kocsiban úgy sem látszik, a fényképeken meg úgysem lesz rajta."

Konkrétan az esküvőre írtam, hogy minek kell?! Nyilván ha A pontból B-be mentek fényképezkedni, akkor legyen Nálad, mert sosem lehet tudni.....

2014. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
81%
Mivel más nem írta,hogy vitt volna mobilt az esküvő helyszínére,így értelmetlennek tűnt a felvetésed,hogy az minek oda.Semminek,más nem vitt. :)
2014. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
55%

Akkor olvasd el a 9-es és a 10-es válaszolót, ha szerinted más nem írt telefont :-D

És ismét leírom, mert úgy tűnik értetlen Vagy, nem az a baj, amikor X-ből Y-ba mész és nálad van a telefon, hanem konkrétan a kis szütyőbe, az esküvő alatt miért kell...

2014. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne vihetne valaki telefont? Én is vittem. Sőt,agyvérzést fogsz kapni,de lakáskulcs,iratok,váltóharisnya és még körömlakk is volt nálam.Hogy miért? Mert ehhez volt kedvem :D
2014. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
36%
10-es vagyok, a clutch-os menyasszony. Nálam ott volt a telefon végig, ahogy a táska is. Az anyakönyvvezetnél fel volt akasztva a székre magam mellé, mert nem tudhattam kell-e zsepi (nem kellett szerencsére). Mivel okostelefonom van, így egy nap kb. 300x veszem kézbe, és igen, az esküvőm napján is ránéztem. Volt, aki nem tudott eljönni, de küldött gratulációt, megköszöntem. Folyamatosan néztem az időjárás alakulását, amikor autózni kellett a forgalmi dugókat, raktam fel "backstage" fotókat Instagramra, miközben a fotózásról tartottunk vissza a helyszínre, stb. Én szeretem a telefont, az internetet, és nem tudok, nem is akarok lemondani a használatáról. Azért egy esküvő napján is vannak holtterek, amíg jól esik egy kicsit csendben lenni, egyedül, és azt csinálni, amihez épp kedved van. Ilyen az utazás fotózásra illetve vissza, az átöltözéssel eltöltött 1 óra, míg menyecskére váltasz este, stb. Lehet, hogy hülye vagyok, de én rosszul éreztem volna magam, ha nincs ott a telefon. Pláne, hogy minden szolgáltatónk telefonszáma nálam volt, ha bármi történt volna (nem érkezik időben a torta, eltéved a fotós, akármi), tudtam volna intézkedni.
2014. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
59%
Na az aztán a jó esküvő, ahol közben instagrammozik, meg facebookozik még maga a menyasszony is. Nem azt mondom, mi is facebookoztunk egyszer vendégként, de olyan is volt az a lagzi.. :D
2014. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
18%
A fél órás autóúton (oda vissza összesen 1), mégis mit kellett volna csinálnom? Vezetés közben orálisan kielégíteni az újdonsült férjem, vagy esetleg beültetni annyi embert társaságnak a vendégek közül, ahányan beférnek, csak hogy addig is szórakoztatva legyenek? Komolyan mondom... :D És nem panaszkodom, jó esküvő volt. Természetesen a táncparkettre nem vittem a telefont nyomkodni, illetve vacsora közben sem Facebookoztam. De mint írtam, egy esküvőn vannak holtidők, és azt hiszem, nem szabályozza törvény, hogy ezt mivel kell eltölteni... :)
2014. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Jaj, ja, össze ne vesszetek!

Én minden válaszból levontam, ami nekem kellett, kaptam több új infót, amire szükségem lehet az este folyamán, és nagyjából látom, mi az aminek a kezemben kell lennie, és mi az amit csak bekészítek az autóba, illetve a szobába ahol öltözünk.

telefon nem lesz nálam, én ezt már rég eldöntöttem, nekem messze nem az életem része, sőt.

Köszi mindenkinek.

2014. jan. 27. 17:14
 29/29 anonim ***** válasza:
nekem a tanúm vitte,intim törlő,szepi és az iratok voltak benne meg a gyűrű addig amíg oda nem adtuk az anyakönyvvezuetőnek
2014. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!