Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi szütyőt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi szütyőt érdemes venni? Használtátok, nem volt útban? Mit tettetek bele?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 10:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

Az utolsónak mondjuk igaza van, egy clutch jóval elegánsabb:

[link]


Ez a szütyősdi annyira falusi lagzis :S

[link]


Bah, ránézni is rossz.

2014. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem volt, és nem is hiányzott. Egyetlen egyszer kellett zsebkendő, akkor szóltam mamámnak, hogy "mama, zsebkendőt légyszi", a kezembe adta, megtöröltem az orromat és visszadtam. Még gyorsabb is volt, mint ott matassak a szütyőbe a sok szar között. Amúgy minden ami kellett ott volt anyukám táskájában, 65 fő között bármikor el tudtam érni.


Tudom, hogy fel lehet akasztani a kezedre, de ahogy írta valaki szerintem is csúnya, meg az az igazság, hogy engem még a csokrom is csak idegesített, hogy folyton fogni kellett, sokszor a vőlegény kezébe nyomtam, hogy hozza már, mert pl. két kézzel kellett fognom a szoknyarészt míg felfelé mentem a lépcsőn a hivatalba meg ilyenek, meg sose tudtam, hogy most hogy fogjam, hova tegyem, egy szütyő csak mégjobban felbosszant. És mondom SEMMIRE sem lett volna szükségem belőle.


Tudom, hogy mindenki más, és bocsássátok meg nekem, de azt meg egyenesen viccesnek tartom, hogy valaki úgy felpakol bele, mintha vásárra menne, vagy ő lenne a Bear Grylls, hát a kisgömböc a karomon benne a csilingelő zsibvásárral lett volna a negatív csúcsa az estének.

2014. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy ez a tű-cérna, biztostű meg ilyenek. Anyám ez nagyon durva. Még ha kellett is (nem is neked) bocsi, de az ilyeneknek nincs családja? Mi a fenéért a menyasszony cipelje a varrókészletet? A menyasszony gondtalanul érezze jól magát, a vendégek úgyis visznek táskát, legyen abba benne, ne a menyasszony húzogassa a túlélő készletet...
2014. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem volt szütyőm, szerintem mindegyik csúnya. Legalábbis én nem találtam olyat, ami illett volna a ruhámhoz és egyéb kiegészítőkhöz. A "mentőcsomag" anyukámék autójában volt, abban voltak a legszükségesebb dolgok, amiket fent soroltak. Elő sem vettük a lakodalom alatt. :D Egy jó lagziban nem érdekel, hogy elkenődött a sminked, vagy más, hasonló apróságok. Egy jó buliban eszedbe sem jut a sminked. :D
2014. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
14-es 100%-ban egyetértek! Én olyanokat is olvastam itt tanácsnak, hogy legyen nálad szívószál, mert ő is csak azzal ivott egész este, nehogy a rúzsa... Te jó ég! Hogy lehet így élvezni egy lagzit?
2014. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom elolvastad-e a valaszom..de írtam,mhogy nem nálam vot, csak abannraktam össze... De éppen aki jött velem, egyben oda lehette adni..

Reggel 9-től másnap reggel 5-ig nem végig 1 ember volt melletem

A tű cérna stb javaslatra olt nálam, bár aműgy is mindig felkészült vagyok... Mindig én mentek ki mindenkit:)


Egyszer sem akasztottam a kezemre, írtam is a köv hozzászólásomban, hogy helyettesíthető...

2014. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Már csak azért is, mert épp azon gondolkoztam, hogy zsepin kívül mit tehetnék még bele, aminek azonnal kéznél kell lennie, hisz a varrós meg sminkes doboz a kocsiban lesz.

2014. jan. 26. 21:53
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Én varrattam a ruhámat és a varrónő azzal lepett meg egyik alkalommal,hogy a ruhám anyagából készített egy ilyen kis táskát.Úgy gondoltam elrakom,de nem fog kelleni.Tévedtem.Sajnos olyan betegségem van,ami miatt naponta négyszer kell gyógyszert bevennem.Az esküvőn tudtam,hogy a fotózásra csak hárman megyünk,a férjem,a fotós meg én.Ezért beleraktam ebbe a gyógyszereimet,zsepiket és a mobilomat.A fotózás egy hotel termében volt,így ott be tudtam venni az épp aktuális gyógyszeremet.A mobilomra visszafelé volt szükség,mert lerobbant a fotós autója.Felhívtam aput,hogy jöjjön el értünk.Szóval nekem hasznos volt,hogy nem anyum vagy más hozzátartozóm táskájában őriztem a dolgaimat,hanem velem voltak.
2014. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
51%

Az más, amikor a fotózás helyszínére viszel magaddal ezt-azt akár egy kis táskában, hisz a kocsiban úgy sem látszik, a fényképeken meg úgysem lesz rajta.

Szerintem is felesleges a szütyő, ami kellhet (zsepi, biztostű....) a családnál lesz. (Szülők, testvér, barátnő)

A telefon a szütyőben meg szerintem tök vicces. A saját esküvőmön mégis kit kéne hívnom telefonon? Mindenki ott van, aki számít, ha idős rokont hagyunk otthon, úgyis Anyu, Tesómék....más fog érdeklődni utána, hogy minden rendben van-e. Egy menyasszonynak minek telefon?!

2014. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
64%
Például,hogy a lerobbant autóból felhívj valakit? :) A férjemnél nem volt,a fotós csak a mi számunkat tudta és pesti volt,így barátja sem volt a közelben,akit megkérhetett volna,hogy segítsen.Minek nehezítsük a magunk dolgát,ha nem muszáj.Nekem kellett és jó,hogy ott volt.Te ne vigyél!
2014. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!