Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Picike esküvőre (pár fő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picike esküvőre (pár fő) milyen ruhát ajánlanátok? Másodjára megyek férjhez.

Figyelt kérdés
33 vagyok,párom 34.Vékony vagyok,van két kisgyerekem.Linkeket is szívesen látnék.Köszönöm:)
2014. jan. 29. 10:48
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
2014. jan. 29. 11:29
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
pont ezt gondoltam én is, ennél fiatalosabbat, nyáriasabbat, ne ilyen szigorút!
2014. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Akkor már végképp tanácstalan vagyok..:):/
2014. jan. 29. 11:32
 14/32 anonim ***** válasza:
Milyen stíilusú ruhákat szeretsz?
2014. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Igazából csak nadrágkosztümjeim voltak/vannak...Ötletem sincs mi illene ebben a helyzetben,ami nem túl szigorú,de nem is hagyományos menyasszonyi ruha..
2014. jan. 29. 11:39
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az egyik valaszadó által linket ruhák szépek.. Főleg a 2.

Nyári egyeretemű h te vagy a menyasszony.. De laza, nem szigorú, nem tipik menyasszonyi..

2014. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]



[link]


[link]


[link]



Itt van több is, ami szerintem szóba jöhet


[link]


Személyes kedvenc a rövid ruhák közül:


[link]


Szerintem a fehérről nem kell lemondanod, mert ha egyszerű, nem klasszikus menyasszonyi ruhat választasz, akkor hiába csak páran lesztek, ugyanolyan leszel, mit akármelyik vendég..

Manapság mar szerintem nincs nagy jelentősége a színnek, ráadásul ezek a ruhák nagy része olyan, amit annak ellenére, hogy fehér kb bármikor fel lehet venni alkalomra...


Próbáltam több stílust is linkelni..

De ha vékony vagy, és csak 33 akkor akrmelyiket felvehetnéd..

Amit te linkeltél, azzal a a baj, hogy mind az "ápol és eltakar" ruhák

2014. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Amiket a 17-es belinkelt nagyon jól néznek ki :)

Mivel még fiatal vagy, nem lennének jók azok a ruhák amiket Te linkeltél be. Ígérem h keresek én is párat Neked :)

2014. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon aranyosak vagytok!!!!!Meg h ennyien írtatok!:)))
2014. jan. 29. 12:14
 20/32 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ehhez hasonló volt fazonra, csak az alsó része kávébarna színű volt kb., a felső része pedig fekete csipke volt, és a masni is kisebb volt picit (meg úgy általában ennél azért elegánsabb hatású volt).

Fekete boleró volt rajtam, és egy fekete alkalmi cipő.

10-en voltunk összesen, és csak 25 vagyok (első házasság), de nem akartam menyasszonyi ruhát, egyszerűen nem éreztem volna jól magam benne. Utólag is nagyon örülök, hogy abban a ruhában mentem férjhez.

2014. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!