Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Picike esküvőre (pár fő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picike esküvőre (pár fő) milyen ruhát ajánlanátok? Másodjára megyek férjhez.

Figyelt kérdés
33 vagyok,párom 34.Vékony vagyok,van két kisgyerekem.Linkeket is szívesen látnék.Köszönöm:)
2014. jan. 29. 10:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Tényleg ha nem akarsz fehéret lehetne valamilyen szép világos színű térdig érő nyári ruha. Fiatal vagy, vékony.


Én valami ilyesmit is el tudok képzelni, ha nem szereted mutogatni a lábaidat:


[link]


Ezek is jók:


[link]

2014. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ez is tök szép:


[link]

2014. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Tényleg szépek,mindegyik!:)Köszi Csajok,ezekből már tudok válogatni!:)
2014. jan. 29. 12:41
 24/32 anonim ***** válasza:

[link]


na és ez? persze nem rózsaszínben :)

2014. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
2014. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Ez is nagyon szép!Egy kedves privátban író válaszoló küldött egy linket,ebből nekem a fehér tetszik nagyon,kicsit hosszabb fazonban:)De illik ez öltöny mellé?


[link]

2014. jan. 29. 12:54
 27/32 A kérdező kommentje:
Igazándiból borzasztóan szerelmes vagyok,és nem nagyon érdekel ez az esküvő téma,mert nem ezt tartom fontosnak(már ismerem a dolgok árnyoldalait is...),legszívesebben elbújnék Vele,és vhol csendben megesküdnénk,ruha-problémák nélkül..:)De vmennyire mégiscsak adni-figyelni kell rá,és így már nem olyan egyszerű..:)
2014. jan. 29. 12:55
 28/32 anonim ***** válasza:

Nézd, én a ruhámat öt perc keresgélés után vettem a Pólusban, szóval annyira nem volt nehéz :D Ha a fehérhez ragaszkodtam volna, akkor több idő kellett volna, mert fehérből nem nagyon volt most választék, legalábbis ott, és abban az árkategóriában, amiből választani akartam.


(a 25 éves válaszoló vagyok)

2014. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezek már túl strandosak :)


[link]


[link]


[link]


Ez az utolsó tetszik nekem a legjobban.

2014. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, szerintem, amiket linkeltél elég öreges ruhák. Szerintem is valami fiatalosabbat válassz. :)

Attól még, mert van 2 gyereked nem kell ilyeneket felvenned, lehet valami fiatalosabb színű. Amiket a többiek linkeltek, ott jó pár szép darab van. :)

2014. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!