Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándékkal kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Arra gondoltam hogy a pénzt nem borítékban adjuk oda, hanem rejtve. "Szerelem összetevőire" lenne ötletetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy befőttes üveget szeretnék kidekorálni, úgy mintha eltettünk volna valamit "télire". A befőttes üvegbe papírra írt idézeteket gondolatokat tekercselnék, és mellé a pénzt is beletekercselném. A befőttes üveg elejére felírnám, hogy ÉLETÍZESÍTŐ.

A hátuljára pedig egy címkére a szerelem összetevői kerülnének. Na ehhez kellene a segítség, hogy hogyan lehetne megfogalmazni, mert nem csak felsorolást szeretnék. Lehet vicces de nem obszcén.



2014. febr. 5. 19:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Természetes édesítőt tartalmaz.

Mesterséges anyagoktól mentes. ( gondolok itt a mesterséges alatt a képmutatásra, boldogabb házaspárnak mutatjuk magunkat kifelé mint amilyenek vagyunk...)

2014. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudjatok, de ez nagyon ratyi. Olyan ez, mint a vicces idézetes bögre/kötény/zokni. Kínos és nagyon infantilis.
2014. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem haragszunk. Ettől függetlenül megcsinálom. Számomra furcsa köténnyel bögrével és zoknival összehasonlítani egy idézetes ajándékot. De ha van jobb ötleted akkor esetleg várom. Bár tökmindegy, megcsinálom a "Befőttet".
2014. febr. 17. 21:04
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Csináld is!! Én már így ötlet gyanánt is imádom, nemhogy még kapnék egy ilyent! :-)
2014. febr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
42%

Örülök, hogy nem haragszol, ötletem az volna, azt én csináltam már meg. Mivel az én ismerőseim közül egyik sem szereti az ilyen jópofizó cuccokat, mi élményeket szoktunk adni egymásnak. Nászajándék esetében pedig kincskeresés volt már kétszer Budapesten keresztül (pl.: szórakozóhelyen az italába kulcsot kap, valaki elejti a cigitárcát előtt,e abban üzenet (a kulcshoz passzoló láda a déli csomagmegrözőben), aztán vonatozás Vácra, vissza végig nyomokat keresve, rejtjeles üzeneteket találva) a végén eltalálnak egy kibérelt szórakozóhelyre/ magánlakásba, ahol a haverok őket ünneplik és átadják a kincsesládát. Hárman- négyen szoktuk szervezni. Könnyebb ha "találnak" egy mobilt, mert azon könnyebb utasításokat adni, 1 ember követi őket.

Életreszóló élmény volt szervezni is és végigcsinálni is, állítólag..)

2014. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, azonban sajnos számomra nem megoldható, mert szülőkkel együtt adjuk az ajándékot, ami mint tudjuk pénz. Ráadásul én nem is leszek ott az esküvőn, mert éppen abban az időszakban fogok szülni. :) Csak nem szeretném ha egy borítékban lenne odaadva, hogy nesze itt van.Ha én adnám, pontosabban én a párommal, akkor lehet másfelé kanyarodok. De így hogy főleg szüleim lesznek a fő pénzforrás, marad ez a megoldás. Sok mindent nézegettem neten, hogy mit lehetne /pl. a teás dobzos Házasság nélkülözhetetlen eszközei, de ez annyira ismert, még mi is kaptunk az esküvőre/. Az a lényeg ha már pénzt kell adnunk akkor egy kicsit kreatívabb formámban szeretném. De köszönöm az ötleted.
2014. febr. 19. 20:24
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

Mi is pénzt adtunk így, de ehhez baráti társaság kell.

Szerintem sokkal ízlésesebb egy szép díszdoboz (vannak, amelyeket direkt erre találták ki) egy személyes, semmiképpen nem közhelyes idézettel.

Annyira kétesélyes, hogy egy ilyen erőltetett cukiság tetszik-e valakinek, vagy sem. Ha sem, akkor meg kínos az álmosoly.

Gondolom, nem vagyont adtok nekik, ilyenkor helyes lehet, ha veszel egy sima, kerámia malacperselyt és lefested táblafestékkel. Így krétával rá lehet írni hol tart a malacka anyagilag, gyűjtsenek tovább.

Most rákerestem, és létezik is ilyen, sajnos megint nem találtam fel a spanyolviaszt (görgesd lentebb) [link]

2014. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, mindent számításba veszek, de továbbra is várom a válaszokat az eredeti kérdésnek megfelelően!
2014. febr. 19. 20:51
 19/26 anonim ***** válasza:
56%

Vagy itt van ez. Ez legalább jópofa is, lányos és fiús is:

[link]

2014. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Egyenlőre maradok az ötletemnél, hogy a pénzt ezresekben adjuk oda befőttes üvegben. A Többségnek, amiben nem csak a GYK-t értem, tetszett az ötlet. Nem mellesleg 40 eFT-ról lenne szó kb. /jelzem több családtól/ külön külön feltekercselve, stb, stb. ...a már leírtak alapján. Megkérdeztem az érintett tesóját is és nagyon tetszett neki az ötlet.

Én már eldöntöttem mit csinálok, ehhez kérek segítséget. Tanácsot elfogadok, de h. betartom e, az az én döntésem.

Szóval maradjunk a kérdésnél.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. febr. 19. 21:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!