Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándékkal kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Arra gondoltam hogy a pénzt nem borítékban adjuk oda, hanem rejtve. "Szerelem összetevőire" lenne ötletetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy befőttes üveget szeretnék kidekorálni, úgy mintha eltettünk volna valamit "télire". A befőttes üvegbe papírra írt idézeteket gondolatokat tekercselnék, és mellé a pénzt is beletekercselném. A befőttes üveg elejére felírnám, hogy ÉLETÍZESÍTŐ.

A hátuljára pedig egy címkére a szerelem összetevői kerülnének. Na ehhez kellene a segítség, hogy hogyan lehetne megfogalmazni, mert nem csak felsorolást szeretnék. Lehet vicces de nem obszcén.



2014. febr. 5. 19:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Jaj. Hát sok sikert hozzá.
2014. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

én így adtam

[link]

persze nem árt figyelmeztetni a párt, h ne ajándékozzák tovább a csokit :P

2014. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%
Az ötlet maga jó, de szerintem jobb lett volna, ha egyedül keresgetsz rá. Legalábbis én nem tudnám más ötleteit a sajátomként prezentálni, hogy de jófej vagyok.
2014. febr. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23.! Bocs de az hogy valamire rákérdezek itt, nem feltétlenül jelenti azt h. alkalmazni is fogom. Ötletet, ihletet meríthetek itt, és azt én bármilyen formában tovább adhatom. Nem feltétlenül ugyanúgy. Tehát kikérem magamnak, hogy más ötletét sajátomként prezentálom... Amúgy már mindent megterveztem, de még van időm, nem kapkodom el a készítést.
2014. febr. 25. 13:18
 25/26 anonim ***** válasza:
56%
Ez de jó ötlet :-)))
2014. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is tetszik az ötlet 😊.
2014. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!